אורן חזן תוקף את סתיו שפיר: "דברייך שקריים, בוטים ומובילים להסתה"


בתחילת השבוע דלף לרשת מכתב שכתבה חברת הכנסת סתיו שפיר לשר החינוך נפתלי בנט. במכתב דרשה חברת הכנסת שפיר מבנט להכניס לספר האזרחות החדש תיקונים חשובים: 
"טרם הדפסת הספר, יתוקן הוא כבר בגרסתו הנוכחית, ויובהר במסגרתו כי רצח ראש הממשלה יצחק רבין נבע מהסתה, תוך שהספר יעמוד על התנאים ההיסטוריים והפוליטיים שהובילו להסתה זו ואפשרו אותה, לרבות הובלתה במישרין ובעקיפין על ידי ראשי מחנה הימין, ובהם ראש האופוזיציה דאז, וראש הממשלה כיום, בנימין נתניהו".

 

המכתב שדלף
 
לאחר הדלפת המכתב שפיר האשימה במפורש את שר החינוך ואנשיו בפרסום הדברים: "עצוב ששר החינוך, במקום לענות למכתבי ולהסכים עימו, בחר להדליף אותו לעיתונאים החביבים עליו בסתר".
בשלב זה מצטרף חבר הכנסת חזן לסערה, הוא עולה לדוכן הנואמים במשכן הכנסת ותוקף את סתיו שפיר (לפניכם התמליל המלא):
"פעם אחר פעם אני לא מצליח להתמודד עם התבטאויות, התנהגויות או מוסר כפול אמיתי של חלק מחברי או חברות הכנסת" פתח חזן את דבריו. "אני שומע עכשיו שחברה בבית הזה – חברת הכנסת סתיו שפיר, מתלוננת על כך שהמכתב שבו היא פונה לשר בנט, על כך שלמה הימין והעומד בראשו בנימין נתניהו לא מוזכרים כמי שאחראים לרצח רבין בלימודי האזרחות.
היא שואלת מדוע המכתב הזה הודלף? ואני תופס את השערות ותוהה: האם זכות הציבור לדעת על טענה מסיתה, מסוכנת, פוגענית, משבשת את ההיסטוריה – עומדת על הפרק, או שמא כבודה של מי שעומדת בראש הועדה לשקיפות? שכן, איך את יכולה לעמוד בראש הועדה לשקיפות ובינתיים את מטילה לא רק מסך עשן אלא קיר שחור עם מיסוך מלא על דברייך שהם שגויים, שקריים, בוטים ומובילים להסתה".

מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “אורן חזן תוקף את סתיו שפיר: "דברייך שקריים, בוטים ומובילים להסתה"

  1. סתיו שפיר, אהה סתיו שפיר! זו שהנדסה את המחאה ברוטשילד והפכה אותה למקפצה לכנסת ולמשכורת של 40K ברוטו. אשה חכמה אהה? אשה שטן. לא רק שהיא מלאה שקרים, היא רוצה להפיץ אותם כחומר לימוד חובה. לפעמים אני לא מאמין עד היכן תתפרץ הטומאה, עד היכן ילכו אנשי השמאל הקיצוני כדי להסית ולשקר. אני רק מתנחם בעובדה שחייו של השמאל הפוליטי קצרים כי למות עומד הוא. בוז'י רואה את מצבו בסקרים ומנסה להתחפש לליכוד אבל כאשר יש לו את שפיר לצדו זה פשוט לא יקרה. אצל שפיר ההימנון גזעני, אצל מיכאלי אסור לשלוח ילדים לצבא, אצל כבל בכלל אי אפשר לדעת, עמיר פרץ כמו הזיקית ציפורה מחליף צבעים, חיליק שכח את תפקידו, רק שלי עוד נאחזת בערכי המפלגה ההיסטוריים שלה אבל גם לה לא תהיה תקומה. כי אם כבר שמאל קיצוני יש את מרץ.

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s