ינון מגל חושף: ״התקשורת ששחטה אותי מצנזרת חשדות להטרדה מינית מצד איש שמאל בולט״


לפני דקות אחדות העלה חבר הכנסת לשעבר ינון מגל פוסט לדף הפייסבוק שלו בו הוא חושף כי התקשורת מתעלמת לחלוטין מחשדות להטרדה מינית מצד איש שמאל בולט שיש כנגדו חשדות שכבדים אף יותר ממה שיוחס לו. 

״כבר כמה ימים שאני יודע שכלי תקשורת מסויים צינזר כתבה על טענות להטרדות מיניות של איש שמאל בולט (מאד). בחיים הקודמים שלי הייתי טורח מייד להביא זאת לידיעת מי שצריך כדי שהסיפור יתפרסם, כולל ביקורת על כלי התקשורת המצנזר, וכמובן גם על כך שאותי (כנציג מובהק של הימין) שחטה התקשורת ללא רחם במשך שבוע, וכשמדובר באיש שמאל (אם חשדות כבדים יותר, ואחרי בדיקות פוליגרף) אז איכשהו מוצאים סיבות למה לצנזר״.

״אבל בחיים החדשים שלי״ כותב מגל בסוג של חשבון נפש, ״כשהבנתי שכל הנשים שהתראיינו לכתבה (בעילום שם) לא מוכנות ללכת למשטרה, אז אני לא מדווח, ולא מבקר, ולא מתבכיין.

בחיים החדשים שלי אני מבין שמעבר לאג'נדה הקדושה של לפרסם הכל, והאמונה היוקדת בצדקת הדרך ובזיוף ובצביעות של השמאל, יש בקצה גם בני אדם. ולא על גבם המחורר בסכינים ראוי לנצח״.

מגל שופך עוד על מסע ההכפשות שעבר לדבריו מצד כלי התקשורת, אך מודה כי ייתכן והוא גם היה עושה זאת: ״כשעורך בחדשות 2 לא הפסיק להוציא פושים על הסיפור שלי ופתח בו את המהדורה (על שני פוסטים בפייסבוק) כעסתי. אבל בפנים ידעתי שהוא בסהכ עושה את מה שאני הייתי עושה באותו מצב. ולצערי עשיתי.

כשהייתי לוחם בסיירת מטכל הפכתי לדוברמן, וכשהייתי בתקשורת הפכתי לדוברמן. וגם כשהייתי פולטיקאי ידעתי להלחם היטב. דוברמן לא רואה בני אדם. אז כנראה שיש טוב בלהיות הקורבן. יש טוב בלהבין את המציאות גם מהצד השני. הלוואי שעונת הצייד תסתיים״.

לחצו לייק לציוצים של פוליטיקאים ותישארו מעודכנים

מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

17 מחשבות על “ינון מגל חושף: ״התקשורת ששחטה אותי מצנזרת חשדות להטרדה מינית מצד איש שמאל בולט״

  1. פרשת מוקדם מדי לקחת על עצמך אחריות שלא היית צריך וחבל, מקווה לראות אותך בהנהגה הכי בכירה של המדינה

   אהבתי

   1. ינון אתה בע"ה תכנס חזרה לפוליטיקה משם תכסייח את השמאל המזוייף

    אהבתי

 1. במלחמה כמו במלחמה ואתה לא מהאו"ם.
  גדלות הנפש שאתה מגלה נפלאה אבל אנחנו לא נוצרים ולא מגישים את הלחי השנייה. יש לך את הדרכים לשחרר את המידע הזה למי שיכול לפרסם אותו? לך על זה. ולו רק כדי שנשים נוספות קרבנות פוטנציאליים לאיש הזה יזהרו ממנו.

  אהבתי

 2. אין ימין ואין שמאל.. מזל שיש הגינות.
  מגל אתה מוזמן לישיבה על ג׳וינט יותר ארוך מהקריירה הפוליטית שלך באהבה אדירה

  אהבתי

 3. היחיד שנראה כמו גבר מדבר כמו גבר ומזגזג כמו גבר שמאלן זה ציפי ליבני.. אבל את מי הוא הטרידה? אותי ציפי ליבני מטרידה רק בעובדה שהיא מקבלת במה לדבר שטויות והיא לא בבית סגורה בשרותים…. חוץ מזה איזה גבר אחר יש בשמאל שבכלל הטריד? מי מירב מיכאלי?

  אהבתי

 4. בוקר טוב יינון.
  אני מקווה שמה שקרה לך .יהייה לא יותר ממכה קלה בכנף. ושתחזור במהרה למערכת הפוליטית. מחכים לך.

  אהבתי

 5. יש לך שם, מר מגל? שמועות כל אחד יכול להפריח. גם אני יכול לכתוב שהתקשורת מסתירה שמישהו חשוב גנב או אנס או בגד. אז אמרתי.

  אהבתי

 6. להלן שיטת שלושת השלבים של מאפית עוכרי ישראל:
  המטרה של "מאפיית עוכרי ישראל" (ומבחינתי זה כבר מזמןןןןןן לא "שמאל"): השמדת המדינה היהודית!
  ומי שיעמוד בדרכה? נפתחת עליו תוכנית שלושת השלבים:
  אז מי עמד בדרכה עד היום וכיצד טופל.
  עמך ישראל? הטרוד, מוכה הטרור? הרדוף? הרודף אחרי זנבו, המותש, הפגוע? המוכה שוק על ירך? האבוד ממילא, עמך ישראל מתנגד למהלכים אנטי-ישראלים המבקשים להשמידו?
  אז בואו נסמם אותו ונשטוף את מוחו העייף! והנה תוצאות. מי היום בר הדעת שיעז להודות בפומבי על תמיכה בדרכו של הרב כהנא????? אלא אם כן הוא רוצה להיות מודר סופית מכל או מרוב המעגלים החברתיים! ואם באדם פרטי עסקינן…שמעז "להפריע" לתהליך ההשמדה" כאן מורידה המאפייה את הכפפות ופותחת עליו בתוכנית שלושת השלבים: שלב ראשון: אזהרה ממוקדת וחד משמעית! בצורת מסע שיימינג מושקע בטירוף! כזה מושקע שכל בר דעת לכאורה יזהר שלא להזדהות איתה גם בחלומות הבלהה שלו. ובטח ובטח שלא בין החבר'ה שלא יחשבו שהוא מטורף כמו ה"קורבן" (ע"ע כהנא, גנדי, ינון מגל שנכנע כבר בתחילת השלב הראשון למזלו) אם לא קיפל ה"קורבן את זנבו רצוי גם בתוספת "מיאו" (שוב ע"ע ינון מגל) עוברת המאפייה לשלב שני: הוצאת הקורבן אל מחוץ לחוק (במסגרת החוק כמובן) והיה וגם אחרי שלב זה הקורבן עוד ממשיך ומעז להשמיע קולו ובשיא חוצפתו ממשיך להפריע לתהליך קרי השמדת המדינה היהודית או אז כמוהו כמי שמבקש את "התאבדותו" וכאן מתכנסים ראשי המאפייה לוועידת פיסגה ומגבשים תוכנית "חיסול סופי" והוצאת הקורבן אל מחוץ למעגל החיים! (ע"ע כהנא וגנדי?) לא יודעת למה אבל אני חוששת למירי רגב

  אהבתי

 7. אז מה? גם כיכר השבת? גם מקור ראשון? גם האתר של רוטר? גם יואב יצחק? כל אלו "תקשורת שמאלנית"? כמה טיפשים אתה חושב שאנחנו? יש הרבה, כמו שאני קורא חלק מהם כאן. לך עם המידע שלך לרוטר חביבי או לערוץ 20.

  Liked by 1 person

 8. ינון גם אם נשים מן השורה מתלוננות על הטרדה מינית במשטרה.
  המשטרה לא ממהרת לדווח לרשויות ולא מדברים לא מזכירים את זה . אחרי חודשים ממסמסים.
  אני הוטרדתי בחודש דצמבר על ידי רופא פלשתינאי שעובד בברזילי עד היום המשטרה לא עשתה כלום.
  הכל במדינה הזו בולשיט איפה שאני רוצה להטביע אותך אני אבליט אני אעשה רצח אופי.
  כמו ראש העיר שלנו איתמר שמעוני לקחו ראש עיר מכהן שסוף סוף מתפקד ועושה ואלמוג בוקר השפל עשה לו רצח אופי מי יודע כמה שילמו לזבל.
  ביזיון

  אהבתי

  1. אם זה הוא הסופר או משורר יצחק לאור , כבר שמענו עליו הרבה מכמה נשים שהתראיינו אם אני זוכרת בטלויזיה או לפחות באיזה עיתון , מענין למה עד היום לא פעלו במשטרה לחקור ולהעמיד את הנחקר …

   אהבתי

 9. כשופט בדין נחקרתי תחת אזהרה בגין שוחד במשך 7 שנים כולל פוליגרף מזוייף. להגנתי טענתי שהחוקרים והקמצ"רים לדורותיהם מושחתים וטפשים. יידעתי את המפכ"ל ואת ראשי: השב"כ, המוסד והצבא ויועצ"מ לממשלה מנדלבליט, את אילנה דיין ואת קירשנבאום ונוני מוזס וגם ח"כ אלעזר שטרן (הם לוקחים אחד מצבע; חובש כיפה, עדות מזרח, אישה, אישה מעדות המזרח, עולם תחתון וכיוצ"ב) בסוד הדברים ובקשתי את התערבותם.

  להפתעתי הם גם האמינו לי והודו בבורותם.
  והוחזרתי לשירות בתפקיד בכיר.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s