הרב אבי זרקי על חסידי חב״ד: ״זה סרטן קשה עם גרורות. הם רשעים ועובדי עבודה זרה״


מי לא מכיר את דוכני חב״ד הפזורים בכל ערי ישראל המציעים לעוברים ושבים תפילין ונרות שבת? כנראה שאין מישהו כזה. אבל לרב אבי זרקי, מי שמכונה בתקשורת "המוהל של הסלבריטאים"‏, זה מפריע מאוד. ובמאבק בין אנשי תל אביב החילוניים לאנשי חב״ד הוא מעדיף לתמוך באנשי תל אביב. 

״חב״ד זה סרטן. סרטן קשה, עם גרורות.כלפי מה דברים אמורים ? קבלתי סרטון בו נראה איש חב"ד מסתובב בתוך סופר מרקט ומניח תפילין לעובדי המקום.

אף אחד לא יכול לספר לי סיפורים על "זיכוי הרבים". זה – ממש לא זיכוי הרבים. לא כך מתפללים. לא כך מניחים תפילין.

כשם שהסרטן נכנס לגופו של החולה ללא "הזמנה" ומתפשט עד להריסתו וקריסתו, כך הם נכנסים לכל מקום. איך אמר לי פעם לבדניק ? "אנחנו נכנסים שלא על מנת לצאת". בגלל זה בקהילה שלי בתל אביב לא נתתי רשות לאף חבדניק להכנס. מלבד זה שהם עובדי עבודה זרה ומאלילים את הרבי המנוח שאפילו למות בשקט לא נותנים לו. אני מחזק את ידיהם של תושבי צפון תל אביב במלחמתם נגד הרשעים הללו ואני מוכן לסייע בכל דרך. אם צריך אשתמש בקשרי בלשכת ראש העיר לטובת העניין. בושה וחרפה״.

זרקי פירסם גם תמונה בה נראה איש חב״ד מניח תפילין לאישה וכתב: ״הנה, חבדניק אומלל אשר מרוב התשוקה "להניח תפילין" לאנשים, שם תפילין על ראשה של סטודנטית״.

  
יצויין כי מאחורי הרב זרקי לא מעט סערות תקשורתיות. בעבר, כינה את הרב הראשי לישראל הרב שלמה עמאר ״שקרן, רמאי, ורודף בצע״ לאחר שזה התנגד לפעילותו. לזרקי עמוד פייסבוק וטוויטר בהם הוא פעיל מאוד ושם הוא מעלה את הגיגיו כמו זה האחרון. 

אחד הגולשים הגיב לדברים:

״לא להכליל !

יש ויש !

יש בהם לא קצת 

מסירות נפש ואהבת ישראל !

ויש חברה עם הפרעת אישיות גבולית !

וזה בסדר !

צריך איזון !

לא כל חבד רשעים 

ולא כל הרשעים 

חבדניקים !

לא קצת אנשים ניצלו ממות לחיים

בזכות הרבי מליובאוויטש ושליחיו

הנאמנים !

ביקורת בונה חייבת להיות !

אבל להיכנס לפרפורציות נכונות

ולרזולוציות מדויקות , 

שיהייה לך בוקר נפלא 

וסופ"ש מופלא ! 

שבת פרשת יתרו 

עשרת הדברות 

קבלת התורה 

ואהבת לרעך כמוך

וחי אחיך עימך 

הוכח תוכח את עמיתך 

ולא תישא עליו חטא !

יש גישה , יש הסברה

לא סתם להוציא דיבה !

ושיבוא משיח אינשאללה״ !

מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

2 מחשבות על “הרב אבי זרקי על חסידי חב״ד: ״זה סרטן קשה עם גרורות. הם רשעים ועובדי עבודה זרה״

 1. אם ישנה תופעה אחת שמרחיקה את היהדות והדת מהחילונים זו היא מלחמות הרבנים. אין גילדה אחת שמקבלת את היהדות של הגילדה השנייה. בשביל נטורי קארטה כולם אפיקורסים. בשביל אגודה כל חובשי הכיפות הסרוגות הם כופרים. וכן הלאה וכן הלאה.כל הדתיים וני חוזר כל הדתיים חושבים שהם מקיימים את תרי"ג המצוות ומקפידים קלה כחמורה אבל את הגדולה שבמצוות כבר שכחו. שכחו שדרך ארץ קדמה לתורה ושמצוות יישוב ארץ הקודש שקולה כנגד קיום כל המצוות. כל המלחמות האלו רק מוכיחות שאין היהדות, המסורת, ושמירת מצוות הדת נמצאות בראש מעיניהם. שלטון, השפעה, כספים, כבוד, והאדרת האני כן.

  אהבתי

 2. קמתי כרגע מהשינה. שינה קצרה מאד. אלוהים ישמור..
  מה קרה ? הערב ישבתי עם אנשים עד שעה מאוחרת מאד. היום היתה אצלי קבלת קהל בכל הקשור לייעוץ בנושאי גירושין. שני המקרים האחרונים היו אחד אחרי השני בלא שניתנה לי שהות לנוח אפילו חמש דקות. הפגישות נמשכו עד ל 23:45

  סיימתי את הפגישות ומיד נכנסתי לישון. בחלומי ראיתי את כ"ק אדמו"ר מליובאוויטש זצ"ל. הוא נראה כמלאך ה' צבאות, עטוף בטלית ומוכתר בתפילין, בידו היה ספר תורה קטן, מסביבו היו מאות אלפי אנשים לבושים בחליפות וחובשים מגבעות. הוא הביט אלי עם מבט אוהב שאי אפשר לתאר, תוך כדי שאני מביט בעיניו יוקדות האש הוא אמר לי באידיש ואני מתרגם את הדברים: "לא זכיתי שיהיו לי ילדים. הילדים שלי הם השלוחים בכל העולם. לא יפה עשית כאשר פרסמת נגדם את הדברים שכתבת. אני מבקש ממך לקום עכשיו, לכתוב שאתה מתחרט, מתנצל וחוזר בך מהדברים הללו ומבטל אותם ביטול מוחלט, אני לא מסכים שיפגעו בילדי".

  "ועשית ככל אשר יורוך", כתוב ? כתוב. אכן, צדיקים במיתתם קרויים חיים

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s