רחלי רוטנר מגיבה: ״לא סיפרתי על ההטרדות בכדי שיהיה תיק נגד מגל במשטרה״


לראשונה מאז נסגר התיק נגד חבר הכנסת לשעבר ינון מגל, מגיבה העיתונאית רחלי רוטנר, מי שחשפה את ההטרדות המיניות שיוחסו למגל, לסגירת התיק במשטרה: ״לא סיפרתי על ההטרדות בכדי שיהיה תיק נגדו במשטרה״. 

  

כחצי שעה לאחר מסיבת העיתונאים שערך חבר הכנסת ויו״ר סייעת הבית היהודי לשעבר ינון מגל בעניין סגירת התיק נגדו, ואחר שהאשים את רוטנר כי היא ״השפילה אותו לעיני כל העם״ , בוחרת רחלי רטנר, מי שלמעשה חשפה את ה״פרשייה״ באמצעות פוסט שכתבה בפייסבוק, להגיב לדברים: 

״טוב כולם מטרטרים לי את השכלללל שאני אגיד להם מה אני חושבת על סגירת התיק. אז אני אתן עכשיו את התגובה לכולם ותניחו לי כבר״.

״מה אני חושבת על סגירת התיק? ממש לא מעניין אותי. לא סיפרתי את מה שסיפרתי כדי שיהיה תיק או משפט או קנס או כלא או תהלוכה עם בלונים. מצדי שיהיו מאה ינונים בבית היהודי ושהוא יהיה ראש ממשלה. ראש הממשלה הכי חזק בהיסטוריה שלנו הוא בנאדם עם שערוריות מין בעברו, ויש לנו עבריין מורשע במשרד הפנים ופסיכים אופרוטוניסטים בכל מפלגה. אנחנו נחיה. אבל אנחנו צריכים לדעת, זה הכול. להצביע לביבי מתוך ידיעה שהוא עשה כך וכך, להצביע להרצוג עם מלוא האינפורמציה עליו. רציתי שאנשים יידעו מי מייצג את המגזר הדתי שלנו, שגם אני באה ממנו. זה הכול. ועכשיו הם יודעים. זה הכול.

כמו שטבעונים ירצו לדעת אם המנהיג שלהם בעצם זולל המבורגרים בסתר, כמו שאני ארצה לדעת אם שלי יחימוביץ' למעשה מקימה התנחלויות בחשאי. אנא ספרו לנו אם המנהיגים שלנו נואמים על דבר אחד ובבית עושים דבר אחר לגמרי. גם אם זה לא פלילי, אנחנו רוצים וצריכים לדעת. יודעים? עדיין מצביעים להם? בכיף! אני אביא את הרוגעלאך ונתווכח פוליטיקה עד אור הבוקר. אבל לכולנו יהיו את העובדות.

ביי״!

לדברים המלאים שאמר מגל במסיבת העיתונאים היום>>>

ומה אתם חושבים? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

15 מחשבות על “רחלי רוטנר מגיבה: ״לא סיפרתי על ההטרדות בכדי שיהיה תיק נגד מגל במשטרה״

 1. הגברת ההזויה הזו פגעה, השפילה, זרעה הרס בחייו של אדם רק כדי שידעו שלחש לה משפט מיני? היא שהחופש המיני וההפקרות התרבותית הם נר לרגליה כתבה את שכתבה רק כדי שנדע שיינון מגל התחרמן עליה? הייתה במסיבת סיום מרובת אלכוהול שידוע "נכנס יין יצא סוד" ומשתמשת בחופש שלקח לעצמו יינון מגל לומר לה (ללא מעצורים) משפט חרמני? אין בגידה, אין רשעות, אין הפקרות, אין אכזריות גדולה מזו. ידעו כל מי שבא במגע עם הגברת הזו מה מצפה לו בסוף הדרך. לא היה שם אינטרס פוליטי? מה את חושבת שכולם טיפשים? שמך הגברת רוטנר יזכר לנצח נצחים כשם של אדם שפל חסר ערכים שמוכן לדרוך על גויות כדי להגיע למסך הטלויזיה ואני אומר לך שזמנך שם כל כך קצר ואת תתרסקי לתהומות הנשייה של אנשים עלובים. ילדייך ידעו מי היית, חברייך יודעים כבר מי שאת, מעסיקייך גם הם. את ארורה.

  אהבתי

  1. מכירים את המערכון על אישה שנוסעת באוטובוס וכל תחנה שחולפים שואלת את הנהג מתי מגיעים לתחנה בארלוזורוב וכל פעם הוא עונה לה עוד 4 תחנות, עוד 3 תחנות, עוד 2 תחנות, עוד תחנה. כשמגיעים לתחנה בארלוזורוב הנהג מסתובב לעבר אישה ואומר לה: גברתי, הגענו לתחנה בארלוזורוב, את יכולה לרדת. עונה לו: לא יורדת. שואל אותה הנהג אז למה שאלת אותי בכל תחנה, מתי נגיע לארלוזורוב? ענתה לו: רק רציתי לדעת. אז שואל אותה הנהג: תגידי, את זונה? וכל האוטובוס מסתכל והיא בכעס שואלת אותו: למה אתה שואל אם אני זונה? עונה לה הנהג: לא, סתם רציתי לדעת.

   אהבתי

 2. רחלי שרלילה ובעלך מגעיל ומה שהוא מקלל את החיילים שלנו שהוא יקרה לו בס"ד
  עשית את זה מרוע ינון מסכן בגלל תקשורת שמאלנית ששולטת במדינה

  אהבתי

 3. איזה יופי, רק רצית שיידעו. אבל בנתיים הרסת את שמו הטוב של אדם שנבחר להיות שליח ציבור. הרי ידעת שהתקשורת תעשה מזה מטעמים ולא תרד מהעניין עד שהוא יאלץ להתפטר או יפוטר. אז אל תשחקי לנו את התמימה

  אהבתי

 4. מבחן התוצאה, הוא הקובע, המשטרה כל כך להוטה להביא להרשעת בכירים במערכת הפוליטית, במעשה אונס, או עבירה כל שהיא, כדי להעלות את יוקרתה, עד שבמשך כמה שבועות חכרה ביסודיות את ינון מגל, ומצאה אדם נקי ללא רבב.על כן מתבקש לעצור את המתלוננת על עדות שקר, תלונה שקרית, הכפשת שמו הטוב של הנפגע,להעמיד את הזונה ,המתהוללת לדין, ושבית המשפט יפסוק כמה שנים בית סוהר ,להחרים את רכושה ,ולפצות את הקורבן, כל עוד זה לא מתקיים,אז אין צדק.

  אהבתי

 5. 1.לאשה הזו היו חסרים כמה מילים להשלים באותו החודש עם עוד כמה שקלים עלובים בתלוש , חיפשה חיפשה חיפשה ובסוף מצאה …
  2.חיפשה וחיפשה וחיפשה תצומי, ומצאה…
  3.השתעממה חיפשה חיפשה חיפשה ומצאה שעשוע…
  4.בעלה היה עסוק מאד …
  כך מילאה וממשיכה למלאות את האגו הנפוח שלה וגם בעבור שפיכת דמו של מי שנתן לה עבודה בכבוד

  אהבתי

 6. מי שמתנהגת כמו זונה שלא תתפלא ששואלים אותה כמה זה עולה…אין לי ספק שהבחורה הזו השכיבה הרבה גברים אחרי שפיתת אותם..אז כשהיא חשקה זה בסדר וכשהאחר חושק זה הטרדה מינית? את החשבון היא תשלם לבורא עולם. וינון יחזור אלינו גדול וחזק מתמיד.

  אהבתי

 7. כולכם פה לא מבינים. הבן אדם נכנס למפלגה דתית שערכייה ערכי הדת, והוא מרשה לעצמו בחוץ להטריד בחורות עם כל מיני דיבורים מיניים בזמן שיש לו משפחה ואישה בבית. טוב שהוציאה את האמת לאור, דעו מי האנשים הצבועים, המושחתים, הרמאים, המטרידים, המורשעים בדין שאתם מצביעים עבורם, מה לא מובן פה.
  לנקות אורוות כל יום, זה חובה אזרחית. תודה.

  אהבתי

  1. שלום לך ורד, כולם פה לא מבינים, רק את מבינה יקירתי. המשטרה אמרה שאין תיק כלומר אין הטרדה מינית אבל את חורצת דין וכותבת: צבוע, מושחת, רמאי, מטריד, "מורשע" . רק על סמך מילים אלו יכול מר מגל לתבוע אותך על הוצאת דיבה ולזכות ב-50.000 ש"ח ללא הוכחת נזק. ואת זה אני כותב אחרי התיעצות עם משפטן. ספרי לי היכן האורווה שלך יקירתי ואבוא לנקות אותך.

   אהבתי

 8. בכל הרצינות , הגיע זמן שאנשי החוק יבדקו כל מקרה לגופו של עניין לפני ששופכים את דמם של הגברים החפים מפשע כבר ראינו הרבה מקרים כאלה לצערי האשה לא תמיד צודקת ( לרוב לא )הנשים האלה הורסות משפחות וקרירות של בני אדם חפים מפשע, הגיע זמן שיענישו את הפושעות

  אהבתי

 9. אנשים לא מעטים חושקים להציג ולהופיע בבמה אשר מופקת ע"י חברת "פייסבוק במות והפקה". טיב ואמיתות העלילה הוא דבר שולי בהצגה. העיקר הוא ההצגה וההופעה. יאללה האירוע הבא….

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s