פליטת הפה הגסה של הרצוג שעשויה לעלות לו ביוקר


בוז'י הרצוג לח"כ מיכל בירן: זין בעין תקבלי מה שאת רוצה כן, כן, בוז'י שלנו – רביב דרוקר חושף: פליטת הפה המביכה של הרצוג:

  
מעשה שהיה כך היה. אתמול בערב התכנסה מזכירות לשכת מפלגת העבודה. החברים התבקשו לקבוע את סדר היום והמועד של ועידת מפלגת העבודה הקרובה. צ'יק צ'אק זה הסתיים. קבעו שהיא תקיים דיון מדיני ותחליט על דחיית הפריימריז ממאי 2016 לאוגוסט 2016 (יחימוביץ' הסכימה). בינתיים. בוז'י רוצה לדחות עוד. הוחלט שהועידה הדרמטית תתקיים ב – 2.2.16. היא הייתה אמורה להתקיים ב – 31.1.16 אבל בוז'י הסביר שלמיכל בירן יש אירוע באותו יום ולכן הועידה תידחה ביומיים. עד כאן מי מנוחות ואז נכנסה מיכל בירן, ללא הזמנה, לחדר.
צריך להבין, מזכירות הלשכה מתכנסת במשרד של עו"ד דוד ליבאי בבית אמות משפט. בירן, מסתבר, ידעה מתי היא מתכנסת ובאה בלי הזמנה (היא כבר עשתה את זה בעבר). היא פשוט נכנסה והתחילה לתקוף את הרצוג. אסור לקבוע את הועידה ב – 2.2., אף אחד לא יכתוב על האירוע שלי אם יהיו שני אירועים של מפלגת העבודה באותו שבוע. "אתה לא יודע כמה אנרגיה הושקעה בזה". הרצוג ניסה להוציא אותה, אבל בירן הייתה נסערת. הרצוג אמר הדיון נגמר. "גלעד, תוציא אותה", הוא ביקש מהמנכ"ל להוציא אותה, אבל איך יוציא? בכוח? ח"כית של המפלגה? בירן אמרה שלא ישתיקו אותה והיא עומדת על זכותה לדבר. הרצוג איבד את זה.

"זין בעין תקבלי מה שאת רוצה" והודיע לבירן שהוא מבטל לה את האירוע. בירן יצאה עם דמעות מהחדר ונכנסה לחדר סמוך. הרצוג נלחץ. טמנו לי מארב, הוא מלמל והביע חשש שידליפו את זה לתקשורת. העוזר הפוליטי התחיל לעשות מסעות דילוגים אל-לה-קיסינג'יר בין הרצוג לבירן. בסוף, בירן ניצחה. הרצוג ביקש מהחברים להסמיך אותו לדחות את תאריך הועידה הדרמטי ל -7.2.16. חמישה ימים קדימה. החברים הסמיכו אותו ועכשיו בטוח תהיה המון תקשורת לאירוע של מיכל בירן.

התקשרתי למיכל בירן. שאלתי אותה אם נאמר המשפט הבוטה הזה (טעיתי בניסוח האוקספורדי, אבל לא בשימוש במילה הזכרית). בירן אמרה שהיא לא זוכרת. תהיתי איך ניתן לשכוח משהו שקרה לפני כל כך מעט זמן והוא 'קצת' חריג. בירן אמרה שנאמר איזשהו משפט בסגנון הזה, אבל היא לא זוכרת במדויק וההדורים ייושבו. סימסתי לבוז'י. הוא חזר אליי במהירות ואמר "מוכחש לחלוטין". טענתי שאני מתקשה להאמין שמה שנמסר לי אינו נכון. הוא אמר שלא משתמש במילה הזאת. טוב, אני דווקא זוכר בסרט של ענת גורן שהרצוג מקלל את טוני בלייר עם המילה "שיזדיין", אבל אמר אז אמר. אחריו התקשרה מיכל בירן אליי שוב ואמרה שאני צודק ובאמת היא זוכרת טוב ולא נאמר משפט כזה…

מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

לחצו כאן ותקבלו את כל מה שחם בפוליטיקה בדף אחד>>>

קראו גם: ״אורן חזן החרדי״>>>

מודעות פרסומת

40 מחשבות על “פליטת הפה הגסה של הרצוג שעשויה לעלות לו ביוקר

  1. עם פליטת הפה ובלי. הרצוג היקר. כתומך לפני מספר שנים שחצה לצד השני. אני מבטיח לך שלא תביס את נתניהו לא בפליטת הפה ולא בבחירות. מי שתומך בשונאינו הערבים בכנסת. ומי שנותן יד לבצלם. לגלאון.לשוברים שתיקה. אין לו סיכוי להיות ראש ממשלה. אז תרגיע ותשב בשקט.

   אהבתי

 1. זהו, רביב דרוקר החליט להפיל את הרצוג
  אתה כ"כ שקוף. בא לך על גבי אשכנזי. אתמול כבר ראו אותך בטלויזיה מתחיל במהלך (אולי הוא התחיל עוד קודם). אב צריך להפטר מהרצוג. אתה פשוט דוחה
  מדברת משהי שהיא ימנית בדעותיה ולא אוהבת את הרצוג. אבל אתה יותר גרוע מאחרון אוייבי ישראל
  מעורר בחילה..

  אהבתי

 2. נו חברים , זה הצבר המצוי שזרק מה שבא לו – היום להסתכל על בחורה או לזרוק ציוץ שובינסטי , עולה לך בדמים . להיות קצת בוטה או שובב או סתם מנייק-י שראלי – מחוספס מביא עלייך שמייניג וחיסול – פוליטי \ צאו מהקופסה אידיוטים חולי מחשב ומי שלא אוהב את הצבריות העוקצנית המוחספסת שיילך לאי בודד, עם הסבתא האשכנזית הפולנית שלו וייקח איתו את הצו"נט המחורבן איתו !

  אהבתי

  1. אולי הרצוג באמת צבר עוקצני, וזה ודאי טוב בהרבה מצביעות.
   אבל למה לשרבב דברים שאינם ממין העניין בסיפא של דבריך? למה להעליב? והרי נאמר שעם ישראל אמורים להיות "מן הנעלבים – ואינם עולבים". ולכל מי שנעלב, שיזכור מה שנאמר בתפילה "ולמקללי – נפשי תדום" והרי "מכבדי אכבד – ובוזי יקלו".

   אהבתי

 3. את האמת אתה מודע למה אתה צריך חיזוקים. גם בסרט המדובר של זוגתך הוא השתמש בביטויים מהסוג הזה ואתה יכול לצפות שוב למקרה ששכחת!

  אהבתי

 4. דחילק דרוקר. ממזמן החלטת שבוז'י גמר את הסוס (אם בכלל הוא היה פעם על הסוס) ואתה רוצה את אשכנזי. אלה הצרות אצלכם בבית 🙂

  אהבתי

 5. איזה מן עיתונאי ביבים שלא מצליח לאמת אמירה ובכל זאת מציג אותה ככותרת עובדתית.
  מעט הגינות, אפס

  אהבתי

 6. "זיין בעיין" לא ידעתי שזה הרמה של זה שרצה שנבחר בו מיסטר בוזיייי .המרצע יצא מן השק. נקודה. עכשיו עם ישראל הבין איזה אדם גס רוח אתה……עוד נגלה עלייך דברים בהמשך….,,……שבת שלום

  אהבתי

 7. הבן יונה ששדרג עצמו עם מטאטא בתחת כדי לעבות את קולו במשך שנתיים
  ובמשך שעתיים שינמך מהותו. זה אינו מנהיג ראוי, זה בן זונה בזוי.
  הלזה יקרה מנהיג אמתי? הנ"ל מדאיג פתטי.

  אהבתי

 8. אז מה? אנשים לפעמים מקללים ( ואין אפילו הוכחה שאכן קילל) . תתעסקו בעיקר ולא בתפל! תנו לעוסקים במלאכה לעבוד. טרחנים!

  אהבתי

 9. נראה שרביב דרוקר לא ממש בורר את החומרים שהוא מפרסם או שהוא פשוט מפרסם הכל: חומרים חשובים כמו מתווה הגז ועד שטויות צהובות כמו זאת. קצת מאבד מהאמינות שלו כעיתונאי עם שליחות ומבסס אותו ככתב צהובון סתם… בזמן שבוז'בז' היה אפשר לעשות עוד כתבה טובה וחשובה באמת…

  אהבתי

 10. ביבי שמע בדיחה. חברת כנסת לא חשוב מאיזו מפלגה, מתפרצת לחדר ישיבות דקות אחרי שקיבלה תמיכה מיושב הראש של המפלגה שלה(בשלב זה הייתה עיוורת לאירועים, כלומר היה לה בהתנדבות מראש זין אחד בכל עין) ומתוך דאגה לאומית ,מתחילה להתבכיין לרטון ולצעוק בקולי קולות לעבר יושב הראש "אתה לא יכול לעשות את האירוע הלא מעניין שלך יחד עם האירוע הלא מעניין בכלל בכלל שלי, אנחנו נכניס את המדינה לקומה", פתאום מתפרץ לחדר האגו של היור, עם זקפה מטורפת טס לעבר יושב הראש חודר לראשו וגומר בחדירה הראשונה. מחוזק מהסיפוק (בלי לשים לב לכך שיחד עם האגו נכנסה לחדר בת זוגתו עליבות הנפש, וחזרה גם מהשרותים החברה הטובה שלהם חרדת התפקיד המסרסת, שגרה קבע בראשו של היור) ועם ראש מלא עד הסוף באגו, מציע יושב הראש לחברת הכנסת לנסות ליהנות גם כן מהזקפה שלו. אבל לה כבר יש זין אחד בכל עין ודאבל פנטריישן זה לא הסטייל שלה אז היא דוחה אותו על הסף. ואז הכאוס כובש את החדר האגו של יושב הראש מיד מאבד את הזקפה, חרדת התפקיד המסרסת שלכלכו לה את הבית מסיימת לנקות אותו ויושבת לכתוב תסריטים, בכולם התפקיד הראשי שייך ליושב ראש אחד שרק הציע זין ואיבד שתי ביצים. אוף כמה שאתם עלובים.

  אהבתי

 11. אין לי בעיה אם השפה של בוג'י סופסוף קצת פלפל אבל ממש עלוב לעומת השפה של הקואליציה .
  שם מדברים גבוה.
  לא נורא הוא בדרך הנכונה קצת גבריות לא תזיק לו.

  אהבתי

 12. אני חושב שבוז'י לא מסוגל לנהל ועד בית, קל וחומר לנהל מדינה. מצד שני, אם נתחיל לעשות עליהום על כל "זין בעין" נישאר פה בלי פוליטיקאים, בלי שופטים, בלי אנשי צבא, בלי אף אחד.
  דיווח מיותר, היה עדיף אילולא היה מתפרסם ולא היינו מעלים לדיון ציבורי את ה"זין בעין" שנפלט לבוז'י בשעת כעס.

  אהבתי

 13. מר הרצוג ככה מתגלה הפרצוף האמיתי שלך תתביש אדם שרוצה להנהיג את המדינה לא ייורד לרמה כזאת. אני מקוה שלעולם לא תהיה ראש ממשלה
  ס.

  .

  א

  אהבתי

 14. פשוט משעמם לך ואתה רק מחפש איפה להתסיס או לדפוק עוד טוקבאק. שניהם הכחישו פתרו את הבעיה והמשיכו הלאה, למה לגרור?!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s