בועז גולן הגיש תלונה במשטרה על אמיר חצרוני בגין ביזוי דגל המדינה • העונש – עד שנה מאסר


מייסד חדשות 0404 בועז גולן הגיש תלונה במשטרה כנגד פרופ' אמיר חצרוני בגין ביזוי דגל ישראל 

  

מוקדם יותר הבוקר העלה הפרופסור אמיר חצרוני, הידוע כאדם שמעורר פרובוקציות חדשות לבקרים, פוסט לרשת ובו תיעוד שלו מנקה את רצפת ביתו בדגל ישראל כתחליף לסמרטוט.

לתמונה שהעלה חצרוני הוא הוא הוסיף את הטקסט הבא: "אני מאוד מעריך את נטלי כהן וקסנברג גם בזכות האמנות שלה וגם בזכות הייחוס המשפחתי כבת לזמרת בלהקת האחים והאחיות. מבחינה פוליטית, נטלי ואני רואים את ישראל עין בעין – מדינה מיועדת לגריטה ופירוק מיידי. בכל זאת, ישנם הבדלים, כי נטלי אמנית ואילו אני מדען. לכן, נטלי מבזבזת בד איכותי על מיצגים נטולי תועלת בעוד שאני משתמש בדגל ישראל לספונז'ה. גם קורינה המנקה הפיליפינית הנאמנה יודעת שבקאסה פרופסור שוטפים את הרצפה רק עם דגל כחול לבן או מקסימום עם טלית". 

״פרופ' אמיר חצרוני ביזה את דגל ישראל״ כתב גולן, ״בסעיף "פגיעה בכבוד דגל המדינה או סמלה" ב"חוק הדגל, הסמל והמנון המדינה, תש"ט-1949", מצוין: "הפוגע בכבוד דגל המדינה או בכבוד סמל המדינה, או גורם לפגיעה בכבודו, או משתמש בו באופן שיש בו כדי לפגוע בכבודו, דינו – מאסר עד שנה אחת או קנס עד שלוש מאות לירות, או שני העונשים כאחד". 
גולן הדגיש: "אנחנו בדרך כלל בוחרים להתעלם מהקשקושים של האיש הזה אבל כל זאת עד פגיעה באחינו, בעם ישראל ובדגל ישראל. נלחם בכל מי שפוגע בדגל ישראל ונפעל על פי החוק בכדי שייחקר במשטרה ויועמד לדין. לא נוותר בעניין הזה לאף אחד". 
עו"ד אייל פלטק, שמסייע לגולן בפן המשפטי: "אף אחד לא יבזה את דגל ישראל, ייפגע בכבודו וברגשות ציבור שלם. אף אחד לא ייפגע בדגל ישראל שמקבל את הכבוד שאין גדול ממנו והוא לעטוף באהבה את חללי צה"ל רגע לפני שנטמנים באדמת המולדת עליה הגנו ונפלו".

הסטטוס של חצרוני: 

תגובת הצל>>>

מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s