קרב השמצות בין נחמיה שטרסלר לסתיו שפיר: ״לוקחת עיתונאי בכיר ומשמיצה אותו בלי בסיס״


העיתונאי הכלכלי של ״הארץ״ נחמיה שטרסלר, וחברת הכנסת סתיו שפיר בקרב השמצות

  


נחמיה שטרסלר:
סתיו שפיר היא הכי עיניינית בעולם, הכי מוסרית והכי צודקת!

עובדה. אתמול הופענו יחדיו בחדשות הלילה של ערוץ 2 בנושא חוק השכירות. התווכחנו והיה בסדר. לאחר השידור באה אלי שפיר בטענה: מדוע כתבת עלי דברים לא עינייניים במאמר שפירסמת ב'הארץ' בקשר לחוק השכירות? מדוע ציינת את מה שאמרו עלי חברי הכנסת ז'חאלקה וטיבי, מה זה קשור? זה לא עינייני. 

עניתי מה שעניתי, ושפיר הוסיפה: תראה איך עכשיו אנחנו מתווכחים באופן עינייני על נושא השכירות. זה מה שצריך להיות תמיד: עינייניות ולא השמצות אישיות. 

מאוד התרשמתי מדבריה. חזרתי הביתה, והבוקר קראתי מה היא כתבה עלי בפוסט הארוך שכתבה רק אתמול.

נושא הפוסט הוא הויכוח על חוק השכירות, אבל בתוכו כותבת שפיר שכל מה שכתבתי עד כה בנושא הגז, וכתבתי המון, הוא "כל מה שנכתב בהודעות לעיתונות מטעם יצחק תשובה". 

זה עינייני. זה מוסרי. זה צודק. זה מאוד קשור לחוק השכירות. לוקחים עיתונאי ותיק, שכבר הספיק לכתוב נגד כל העולם במשך שנות כתיבתו הרבות ומשמיצים אותו בלי בסיס, במקום הכי רגיש: שהוא שופר של מישהו. שאין לו דיעות משל עצמו, שאין לו ידע והשכלה כלכלית, שאין לו השקפת עולם, שאין לו עצמאות, שאין לו כלום משל עצמו. מה יש לו? הודעות לעיתונות מטעם יצחק תשובה, שהוא פשוט מעתיק לעיתונו. כלומר אפס אחד גדול שמשרת אינטרסים זרים, שזה הדבר הכי חמור והכי משמיץ שאפשר לומר על עיתונאי, שדרך אגב לא קיבל מעולם שום הודעה לעיתונות משום יצחק תשובה.

זו שפיר העיניינית, המוסרית והצודקת. 

ודרך אגב, גם יוג'ין קנדל, קרנית פלוג, אמיר לוי, איתן ששינסקי, אורי שוורץ, אבי ליכט ועוד רבים וטובים שתומכים במיתווה הגז, אינם עצמאיים בדיעותיהם. הם פשוט מקבלים מדי יום הודעות לעיתונות מטעם יצחק תשובה. אחרת איך גם הם בעד מיתווה הגז?
הסטטוס של חברת הכנסת סתיו שפיר:

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s