נינט טייב נגד חבר הכנסת מיקי מכלוף זוהר: ״חצוף! מי אתה שתחליט מהי אמונה״? 


לאחר שמיקי זוהר אמר בשמה דברים בתכנית גב האומה, נינט טייב עולה להתקפה: ״חצוף! האלוהים שלי הוא לא האלוהים שלך״! 
  

חבר הכנסת מכלוף מיקי זוהר (הליכוד) מנסה בימים האחרונים לקדם את חוק השבת האוסר על פתיחת עסקים בשבת והטלת קנסות על עסקים שלא יעמדו בדרישות החוק. 
במסגרת הרייטינג הגבוה שניתן לחוק זה בתקשורת וברשתות החברתיות, בשל היותו קו העימות המסורתי במדינת ישראל בין הציבור החרדי/דתי לזה החילוני, הוזמן זוהר לתכנית הסאטירית ״גב האומה״ כדי לומר את דעתו בנושא. 
"יש לי תחושה שבמקרה של הצעת החוק שלי – נינט שלמה לחלוטין", אמר זוהר אמש במענה לחבר הפאנל עידו רוזנבלום לאחר שהאחרון שאל אותו: האם "התנכלותו" לציבור החילונים התל אביביים היא כתוצאה מכך שתל אביב "קלקלה" את נינט טייב – תושבת קרית גת גם היא.
נינט הקרית-גתית-לשעברית, לא אהבה הדברים שנאמרו בשמה והחליטה להגיב בתקיפות לדברים:
״אז לכל מי שראה אתמול גב האומה כשחבר הכנסת מיקי זוהר דיבר בשמי והחליט שאני תומכת בהצעת החוק שלו- אם יש משהו שמרתיח אותי זה שקרים ובפרט אנשים שלוקחים בעלות וחושבים שהם מכירים אותי ומדברים בשמי״.
גם העובדה שמיקי זוהר ונינט חלקו פעם את אותה העיר לא הספיקה לה: ״מיקי זוהר יקר, העובדה שאתה מקרית גת לא הופכת אותי לתומכת נלהבת שלך ולשם הפרוטוקול-אני לא. האלוהים שלי הוא לא האלוהים שלך ואבקש ממך לא לדבר בשמי באף פאנל״. 
בתגובה לדברים אמר זוהר: 
"היי נינט, זה אני מיקי, הילד שנולד בקרית גת שמעולם לא עזב אותה. אני רואה שלקחת ממש קשה את זה שחשבתי לתומי שאת בעד יום מנוחה לכולם. אני מבין שזה לא הכי IN בברנז׳ה להיות אדם מאמין אבל זה בסדר, זכותך לנהוג אחרת מאחר וזו מדינה דמוקרטית, אפילו יהודית ודמוקרטית. אגב, חשוב לחדד, לכולנו יש את אותו אלוקים, זה שנתן לנו את הארץ הזו, כל אחד מאמין בו בדרך שלו – ואני מאלו שגאים באמונה שלהם".

גם את התגובה הזאת היא לא אהבה, והפעם היא היא ממש התרגזה:

 ״חצוף! מי אתה שתחליט מה היא אמונה ומי מאמין יותר או פחות? אני מאמינה באלוהים בלב שלם ונקי ואני ישנה טוב בלילה, אני נגד כפייה דתית ואני לא חושבת שיש לי זכות להחליט מי ישמור שבת ומי לא. מי שרוצה שינוח בשבת ומי שלא, לא. זכות הבחירה היא שלנו והכפייה רק מרחיקה במקום קירוב הלבבות שעליו אתה מדבר. ואני לא מתכוונת להמשיך להתדיין איתך, תודה, הילדה מקרית גת״.

מה דעתכם? כתבן לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s