"אנטישמי, אנטי ישראל, מטומטם"; הרשת רותחת מזעם על אמנון אברמוביץ'


אמנון אברמוביץ' אמש: "הבן הרוצח הוא בן למשפחה סופר נומטיבית, אבא שלו הוא שוטר מתנדב. אבא שלו הסגיר אותו. ואני לא זוכר שההורים של אלה שביצעו את המעשה של שריפת אבו חדי'ר או רוצחי דומא, שההורים שלהם באו והזכירו אותם".   

3 אושיות רשת ענקיות, בעל אתר חדשות וח״כ לשעבר תוקפים בחריפות את עיתונאי חדשות 2 אמנון אברמוביץ׳ בעקבות הדברים שאמר אמש (וידיאו)

 

פרשן חדשות 2 אמנון אברמוביץ' מוצא את עצמו שוב בעין הסערה, זאת בעקבות דברים שאמר אמש לחדשות 2 ולפיהם המחבל שרצח אמש שני צעירים ישראלים בתל אביב הוא "בן למשפחה סופר נומטיבית, אבא שלו שוטר מתנדב. והוא הסגיר אותו". אברמוביץ' הוסיף: "אני לא זוכר שההורים של אלה שביצעו את המעשה של שריפת אבו חדי'ר או רוצחי דומא, שההורים שלהם באו והזכירו אותם".

חנוך דאום, עיתונאי ידיעות אחרונות ואושיית רשת ענקית (יותר מ-300,000 עוקבים בפייסבוק) העלה את הפוסט הבא לפייסבוק וקיבל לא פחות מ-1,600 שיתופים תוך שעתיים בלבד: 

"תשמע אמנון, אין לי שום בעיה עם המוטיבציה הגבוהה שלך להסביר כל הזמן שערבי ישראלי אחד שרוצח יהודים בלב תל אביב אינו מייצג את המגזר הערבי כולו. זו אמירה ראויה בעיני ואם על הדרך אתה גם רוצה להחמיא לאבא של המחבל שראה את בנו בטלוויזיה וצלצל למשטרה, בכיף. זה לא שהייתה לו ברירה (הוא הרי ידע שהנשק בו נטבחו חפים מפשע שייך לו), אבל מצדי תעניק לו גם את פרס ישראל. באמת.

השאלה היא מדוע כשמדובר בטרור יהודי המוטיבציה שלך היא הפוכה בדיוק? מה גורם לך לשבת באותו אולפן שישי מדי שבוע ולהסביר שרוצחי דומא לא פועלים על דעת עצמם, הו לא, הם פועלים על דעת חבריהם ורבניהם ומנהיגיהם הפוליטיים ומפעל ההתנחלויות ובעצם הימין כולו, אבל כשערבי ישראלי רוצח באכזריות יהודים בבר בתל אביב, רוב השידור אתה עסוק בלהזכיר שהוא לא מייצג את ערביי ישראל?

שלא תטעה: אני בעד לחדד את ההבדלים בין המיעוט האלים לרוב הנורמטיבי, רק לא מבין, אשכרה לא מבין, מדוע כשזה מגיע ליהודים מותר לפתע להשחיר מאות אלפי אזרחים שומרי חוק? מדוע אז זו כמעט מצווה מדאוריתא להאשים רבים כל כך במעשיהם של בודדים מטורפים?

אני צופה בהארה המשונה הזו שלך, אחת מני רבות, ותוהה איך, ראבק, איך גם בערב שבו נרצחו ישראלים צעירים ויפים כל כך על ידי רוצח שפל נוסח דעש, המוטיבאציה העיקרית שלך הייתה להזכיר שוב את אותו ארוע של טרור יהודי בודד, ודרכו להסביר, כדי שלא יהיו טעויות, כמה היהודים הם בעצם האיומים והנוראיים ביותר"?

יבגני זרובינסקי, גם הוא אושיית רשת לא קטנה (יותר מ-150,000 עוקבים) כעס מאוד על הדברים:

״באמת אין לתאר איך גם בערב שבו ערבי ישראלי יורה בישראלים חפים מפשע באמצע תל אביב, אברמוביץ מוצא דרך להחמיא לאביו של המחבל, שאם לא היה מדווח על מעורבות בנו היה יושב בכלא גם כן כי הפיגוע בוצע ככל הנראה עם הנשק שלו, ולהעביר ביקורת על יהודים, כשהוא יודע היטב שהטרור היהודי הוא מיעוט שבמיעוט, חריגה מטורללת שלא זוכה לתמיכה כלשהי בציבור, בעוד רוב הפלסטיניים תומכים בטרור, וגם בקרב ערביי ישראל (כמובן שלא כולם) יש פי כמה וכמה יותר תופעות של השתתפות במעגל הדמים. כמה מעט יושרה יש לאיש הזה ולא ברור באיזה סרט הוא חי״.

עיתונאי NRG, יותם זמרי:

"החבר'ה באולפן שישי לא חסו עלינו גם בשעות קשות כל כך ומיהרו לפזר את טמטומם לכל עבר, לאחר שהובהר כי כנראה מדובר באירוע על רקע לאומני מה שנדמה היה לי כי אכזב כמה חבר'ה בפאנל בלי שמות אברמוביץ', מיהרו הגאונים להתחיל להסיט את הדיון לכל מקום מלבד לאירוע עצמו, רוני דניאל הקדים לספר איך הכל התחיל בדומא, אמנון אברמוביץ' ציין לשבח את אביו של המחבל שהתקשר למשטרה לאחר שזיהה את בנו בטלוויזיה לעומת הורי המחבלים מדומא שלא הסגירו את ילדיהם, וגיא פלג ממש תקף את השב"כ על כך שבמקרים כמו זה אין לו ספק כי יגיעו למחבל לעומת מקרים בהם מעורבים יהודים (לעובדה שהיו פה תמונות של האיש וכולם יודעים את זהותו אין קשר אני מניח). רק קטנה למר פלג, רוצחיו של נתנאל ערמי עלולים להסתובב ממש לידך, תיזהר".

דף פייסבוק העונה לשם ״כולנו נגד התקשורת השמאלנית קיצונית״, שלאחרונה צובר פופולאריות רבה ברשת (יותר מ-17,000 חברים בדף) יצא גם הוא בחריפות נגד אברמוביץ:

"ככה נראת הסתה. פשוט הבן אדם אנטישמי. אמנון אברמוביץ׳ השמאלני קיצוני האנטי ישראלי פוסט ציוני גם כאשר מחבל ערבי רוצח יהודים מי לא בסדר? היהודים, המתנחלים כמובן… ומשפחתו של הערבי? זוכה מפיו לשבחים מקיר לקיר אולי לפי שיטתו של אמנון מגיע למשפחת המחבל להדליק משואה ביום העצמאות? פשוט בושה וחרפה"!!!!!!!!

 

במאמר שכותרתו "די לסנגר על אלה שמחכים לרצוח אותנו"! כתב בועז גולן, מייסד האתר הפופולרי 0404:

"שמעתי שיש כאלה שכבר הלבישו תווית של חולה נפש על המחבל המטורף מערערה – הנתעב שרצח ופצע בצרורות ירי ביום שישי בתל אביב. פתאום, יש כאלה שמסנגרים עליו. יושבים להם שם באולפן ומספרים לעם ישראל שכולם בסדר ורק איזה אחוזון יוצא לרצוח אותנו ברחובות. הם שכחו לספר לכם שבכל שנה יש אלפי פיגועים – אלפים!!! מכל הסוגים!!! –

הם לא מספרים לכם מידי יום על עשרות אבנים, בקבוקי תבערה, סלעים וברזלים לעבר הכביש. הם לא מספרים לכם על צלבי קרס ביישובים ערבים רבים. הם לא מספרים לכם גם על כל פיגוע ירי! כן, אם הוא הסתיים ללא נפגעים – לא תמיד תשמעו עליו. וזו עובדה! אבל מה, מטורפי דומא הם שפויים והם חלק מהציונות הדתית – כי כך טוב להם להציג את זה.

איך אמר הנשיא – בני עמנו בחרו בטרור. אנחנו הבעייתיים. אנחנו, שיושבים על שיחת קפה במסעדה, או נוסעים באוטובוס לעבודה או ללימודים, או הולכים לקניות בשוק בירושלים, עומדים בתחנה ברעננה, סתם עוברי אורח בעפולה – אנחנו הבעייתיים. אנחנו בחרנו בטרור ואנחנו נרצחים. איזה עולם! שום דבר לא יעזור. את האמת עם ישראל יודע. את האמת עם ישראל רואה.

עם האמת הקשה הזאת עם ישראל מלווה את אחיו לבתי העלמין ובמשך שנים פוקד ומבקר אותם בבית לוינשטיין ובמוסדות שיקומיים אחרים. עם ישראל רואה מה חייליו עוברים, הוא יודע היטב מי כאן האוייב ובאיזו כמות מטורפת מדובר. הפסיקו למכור לנו אשליות – אף אחד לא עומד בתור לקנות את הקשקושים שלכם".

חבר הכנסת לשעבר ד״ר מיכאל בן ארי:

"אברמוביץ; ׳הרוצח ממשפחה סופר נורמטיבית׳; ואני מסכים, זו הנורמה שם, לרצוח יהודים או לכל הפחות להזדהות עם מבקשי נפשנו".

ערוץ 20:

"מצאו את ההבדלים:
כותרות חדשות ערוץ 2 לשני הפשעים הנתעבים, האחד בכפר דומא והשני בלב תל אביב.
בדומא יש ״נרצחים״, בתל אביב הם פשוט ״הרוגים״.
בדומא מבצעי הפיגוע הם ״מרצחים״, בתל אביב מבצע הפיגוע הוא רק ״היורה״.
לנו נמאס מזה. כבר שני עשורים שנמאס לנו מזה.
אם גם לכם נמאס ואתם בעד שערוץ 20 יקבל אישור לשידורי חדשות מאוזנים, הוגנים, בעד עם ישראל ולא נגדו, אנא תנו לייק ושתפו.
אנחנו כאן בשבילכם".

  

מודעות פרסומת

15 מחשבות על “"אנטישמי, אנטי ישראל, מטומטם"; הרשת רותחת מזעם על אמנון אברמוביץ'

  1. ערוץ 2 אתמול התפללו שזה לא ערבי, אחד הכתבים מדבר עם ראש העיר ושואל אותו "יתכן שזה שוב התקפה כמו בברנוער?.

   אהבתי

 1. חייבים לארגן חרם טוטאלי על ערוץ 2 . מי בכם בעלי הכוח אנא ממכם התחילו במסע החרם על הערוץ הזה זה לא יתכן שהערוץ הזה יצייג את דברי ההבל שלו ואנחנו נצפה בו נשמע אותו ובכלל נגיב לדברי ההבל האלו . לא ניתן להוציא את הערוץ מחוץ לחוק וגם אין צורך , אבל חייבים להתחיל לפועל למען החרמת הערוץ עד שיסגר מעצמו מחוסר תקציב . זה לא יתכן שנמשיך לתת לזה יד , אם התחיל היום תוך מספר חודשים תיהיה תנופה לעניין ופגיעה חמורה באחוזי הריטיניג שיוביל לסגירה מוחלטת של הערוץ . עם ישראל סובל יום יום ואנחנו שומעים את דברי ההבל שלהם . בואו נתאחד נגד הדבר הדבר ונוקיע אותו מתוכנו .

  אהבתי

  1. אחד האנשים הדוחים בתקשורת אמנון אברמוביץ. שהוא עולה למסך אני יורד ומדומם מסך.

   אהבתי

 2. רעיון טוב להחרים את הערוץ-העריץ הזה הנותן במה לבוגד להכעיס האמנון אברא-כדברמוביץ וחבורתו.

  אהבתי

 3. הזיבלון הנחות ביותר שאני מכיר זה אברמוביץ חלאת האדם..שחושב מהתחת..כי גם המוח המעוות שלו נשרף…חבל שלא נשרף כליל עם ישראל היה מרויח ביושר את קדושתו

  אהבתי

 4. אני בעד להקים חדשות בערוץ 20 נמאס לי מהתקשורת השמאלנית עוכרת ישראל צריך להחשיך להם את המסכים או לפטר אותם ולהכניס אנשים שייצגו את המדינה שלנו ולא את האוייב

  אהבתי

  1. ורצוי ומועיל לא לצפות בחדשות בערוץ 20.
   הם עובדים על רייטינג והם לא טפשים.
   הרייטינג ירד – אברמוביץ ילך.

   אהבתי

 5. הוא לא זוכר שההורים של ההם הסגירו וכו' וכו'
  אנחנו גם לא זוכרים שאמנון אברמוביץ הסגיר את התועבות ששרפו ורצחו בכפר דומא.
  בינינו; אולי ההורים לא ידעו.
  אבל אברמוביץ? אברמוביץ יודע-כל.
  למה הוא שותק כבר חדשים ארוכים?

  אולי הוא סתם טמבל שמדבר שטויות עם חליפה בטלויזיה?

  אהבתי

 6. זה לא סותר אחד את השני, זה הולך יד ביד.

  תקראו לזה דו-פרצופיות, תקראו לזה אי-שפיות, זה לא משנה…..מי שמרחם על אכזרים מתאכזר לרחמנים.

  אהבתי

 7. כל מה שאגיד על השמאל הקיצוני בישראל תהייה זו
  סתימת פיות, כל מה שהשמאל הקיצוני יאמר זה חופש הביטוי. ערבים טובים הם ערב חמישי, ערב שישי
  וערב שבת. אלה הערבים החביבים עלי. זו תשובתי לאמנון ולחבריו ההזויים.

  אהבתי

 8. רק ערוץ 20 אמין הגיע הזמן שתעלו לאוויר עם מהדורת חדשות אוביקטיבית ואמיתית ולא חד צדדית אנו ממתנים ליום המיוחל הזה וזה הזמן כי נמאס מהתיקשורת השמואלנית של הערוצים השמאלנים הגיע הזמן לחדשות אמת לכתבים אמתיים ולא צבועים !!!

  אהבתי

 9. מתעסקים בכלום.
  תיסתכלו רחוק קצת אבו מאזן רוצה להביא את כל הסורים שברחו מסוריה לפה לעזה,
  5 מיליון מהגרים אתם יודעים מה זה אומר?
  תפעילו את היגיון,
  ובוג׳י והשמאל רוצים שתי מדינות.
  הלך עלינו,
  לא למדינה פלסטינית, לא לשתי מדינות,
  הפלסטינים לא סופרים אותנו,
  חכם עיניו בראשו,
  ביבי ובנט קוראים טוב את המפה.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s