האם ניר ברקת מכוון לכיסא של נתניהו? 


  

ברקת ונתניהו (צילום: אמיל סלמן)
 
במפלגת הליכוד אין רגע דל. סילבן שלום מתפטר על רקע הטרדות מיניות. גדעון סוער בוחש בפוליטיקה כפי שלא עשה מאז צאתו מהכנסת ומבקר את נתניהו בחריפות רבה. כעת מגיע תורו של הכוכב החדש רה״ע ירושלים ניר ברקת. המשפט הידוע ״בואו נשמור על נתניהו מאוחדת״ המיוחס לבוז׳י הרצוג, נשמע רלוונטי עכשיו יותר מתמיד.
״התפקדתי הבוקר לליכוד״! הכריז הבוקר ברקת בגאווה, ״למען מדינת ישראל, למען ירושלים״! 
במונולוג אישי מסכם ברקת את פעילותו הציבורית ומסביר את הצעד הנוכחי: ״לפני 15 שנה עזבתי את כל עסקיי כדי לשרת את ירושלים במשכורת של 1 ₪ לשנה. עם אותה תחושת שליחות לעתיד המדינה, אני מתפקד לליכוד. במערכות הבחירות האחרונות התייצבתי ותמכתי בראש הממשלה ובליכוד. כמי שמאמין בשמירה על ארץ ישראל ובירושלים מאוחדת, חיזוק הביטחון וצמצום פערים חברתיים, איני יכול יותר לעמוד מהצד״.
ברקת מוסיף: ״התפקדות גדולה לליכוד תזרים רוח חדשה ודם חדש ותחזק את המנהיגות שבאה לשרת את בציבור ללא שיקולים זרים. ירושלים היא משימת חיי, ואמשיך בכהונתי כראש העיר לפחות עד סיים הקדנציה הנוכחית ובעתיד הקרוב אקבל החלטה האם לשרת את הציבור גם ברמה הלאומית״.
פרשנים רבים מיהרו להדביק את הכותרת: ״מירוץ ברקת לראשות הממשלה התחיל היום באופן רשמי. נתניהו תתחיל לדאוג״ וכדו׳, אלא שבדברי ברקת עצמו אין ולו רמז על כוונתו להתמודד על ראשות הליכוד. כלומר, לא בשלב הנוכחי. יתירה מזאת, בריאיון לניב רסקין בגלצ הבוקר, התייחס ברקת במפורש לדברים שאמר: "לא התכוונתי ואין לי כוונה להתמודד על ראשות הליכוד".

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s