הרב שמואל אליהו: ״אני בז לנשיא ריבלין״ • אילן גילאון: ״פרובוקטור משיחי, צריך לפטרו מיד״! 


הרב שמואל אליהו: אני בז לנשיא המדינה ריבלין • אילן גילאון: ״פרובוקטור משיחי, צריך לפטרו מיד״
 

חבר הכנסת גלאון והרב אליהו
 

רבה של העיר צפת הרב שמואל אליהו התראיין ביום רביעי האחרון לרדיו החרדי ״קול ברמה״ ותקף בחריפות את נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין ואת אנשי הארגון ״שוברים שתיקה״. 

"בתפילת שמונה עשרה אנחנו אומרים למינים ולמלשינים אל תהיה תקווה, התופעה הזו של אנשים מעם ישראל שהם שפופי קומה שהם מלשינים לגויים על על החיילים זה לא דבר חדש, אנחנו צריכים לכוון בברכת למינים ולמלשינים על אותם אלו על שמלשינים על חיילי צה"ל אפשר אפילו להוסיף את את רשימת האירגונים לתוך הברכה".

"מה שקורה לחברה האלה משוברים שתיקה, האנטישמיים שונאים אותנו אבל מכבדים אותנו אבל אותם אלו משוברים שתיקה הם אפילו לא מכבדים כי הם בוגדים בעם שלהם. אני לא רוצה לומר שאני בז לנשיא המדינה כי יגידו שאני מסית אבל כולם יודעים שזה מה שאני חושב״.

"ההתנהגות של הנשיא מביכה, שהיה צריך את קולותינו היה איש ימין וכשלא הוא לועג לנו זה פשוט מביך, אנחנו צריכים להשתחרר מאימת השמאל, כל מה שאתה אומר הם אומרים שזו הסתה. אנחנו נדבר כל מה שאנחנו רוצים! אני קורא לכל המאזינים: אל תבהלו ממה שהם אומרים, אני אומר את הדברים בצורה חכמה כולם מבינים למה אני מתכוון".
חבר הכנסת אילן גלאון בחר להגיב בחריפות רבה לדברים של הרב: 
‏

״הרב אליהו הוא הרב הראשי של צפת, ומקבל משכורת מהמסים שלנו. זה לא מונע ממנו להגיד בראיון לרדיו שהנשיא ריבלין ״בוגד״. ‏אליהו הוא גדול הכופרים, פרובוקטור משיחי, שקרא לא להשכיר דירות לערבים, ועתה קורא תיגר על דמותה הדמוקרטית של ישראל ומתבטא כנגד אחד מסמליה המרכזיים – נשיא המדינה. לא יעלה על הדעת שאדם שכזה, עובד ציבור, יתבטא וישתלח בצורה משולחת רסן וימשיך בתפקידו כרגיל. על שר הפנים והשר לשירותי דת לפעול להדיחו מתפקידו ומכל תפקיד ציבורי אחר״! 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s