רחלי רוטנר VS הצל: ״מחפש להכפיש אותנו בפני כל העולם״


 

רחלי רוטנר והצל
 

לפני כשעתיים העלה כוכב הרשת ״הצל״ תמונה לרשת  המתעדת את דגל החמאס מוצג בבית ספר בירושלים. לתמונה צירף הצל את הדברים הבאים:

״תשמעו, ראיתי הרבה דברים בחיי, אבל זה כבר עובר כל גבול! הדגל הזה תלוי בבית ספר לא ערבי, לא חילוני, אלא בית ספר מסורתי בירושלים (בית הספר המסורתי ע"ש בראונשוויג).

למי שלא מכיר זה דגל השהאדה, שיותר מוכר לנו כדגל חמאס והתלמיד ששלח לי את זה אמר שזה תלוי על הקיר בחדר ללימוד ערבית. ואני שואל אתכם, האם דבר כזה נורמלי? האם זה שפוי וראוי לתלות את דגל טרור שאחראי לרצח אלפי יהודים בבית ספר?! אם הם היו מלמדים גרמנית, האם זה היה מקובל לתלות את דגל גרמניה הנאצית?

מה זה הביזיון הזה״ ?! 

 

כך זה נראה בבית הספר
 

הדברים שכתב הצל זכו לחשיפה רבה והצליחו לעצבן במיוחד גולשת בשם דנה אזולאי, שבמקרה היא גם שוטרת במשטרת ישראל. כך היא כתבה לפייסבוק האישי של הצל:

״תקשיב טוב למה שאני אומרת לך, אני ממליצה לך הזריז למחוק את הפוסט הזה, הוא רק יוצר בלאגן. אם אתה לא תמחוק אותו, אתה מסתבך איתי ועם משטרת ישראל, כי במקרה אני גם שוטרת. אני מודיעה חד משמעית – אם אתה לא רוצה מעצר על הכפשת שם והוצאת דיבה על בית הספר כדאי חל למחוק את זה״. 

הצל לא התרגש מהדברים וכתב לה בתגובה:

״את שוטרת? אני אדאג שממחר מאבטחת את לא תוכלי להיות. אני מציע לך להתקשר למפקד שלך ולהתייעץ איתו. עשית טעות חמורה״. 

בנוסף, הצל חבר לפרסם את ההתכתבות שלו עם השוטרת בפומבי, תוך שהוסיף: 

״לכבוד משטרת ישראל,

שימו לב לצורה בה אחת השוטרות שלכם מדברת ומאיימת עליי. אני מבין שהיא שוטרת שח״מ, אבל עדיין היא שוטרת לכל דבר ועניין והיא צריכה להבין שמה שהיא עושה זאת עברה על החוק והיא לא יכולה לאיים על אזרחים כי היא קיבלה תעודת שוטר ולנצל את כוחה לרעה.

אני מבקש את תגובתכם״.. 

 

השוטרת לצד ההתכתבות האישית עם הצל (מתוך הפייסבוק)
 
בשלב זה נכנסה כתבת וואלה רחלי רוטנר לתמונה ויצאה בחריפות נגד הצל: 

״מזעזע – הצל כותב נגד שוטרת בצבא המשטרה של ישראל!
המשטרה עושה הכול כדי להגן עלינו והחיילים הגיבורים שלה מקריבים את חייהם למעננו יום-יום, אבל הצל רק מחפש להכפיש אותם בפני כל העולם ולהחליש אותנו מול האויבים שלנו.

אגב הידעתם שפעם הצל הפיץ פוסט הסתה נגד אריאל וכשאמרנו לו סבבה אנחנו בדרך למשטרה הוא מיהר למחוק את הפוסט אז תסמכו עליו שהוא יודע איך להתמודד עם איומים של המשטרה!!!! לברוח ולהתחבא למשל״!

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s