פרסום ראשון: מסע הנקמה באורן חזן על שלטי חוצות באריאל


פרסום ראשון: שלטי חוצות ענקיים ברחבי העיר אריאל מפרסמים כותרות בגנותו של חבר הכנסת אורן חזן המתגורר בעיר • לחזן חוב גדול לחברת פרסום וככל הנראה מדובר באותה חברה שמפרסמת כעת את השלטים באריאל.

חוצות 1.jpg
עוד ישמע בערי אריאל ובחוצות אורן חזן. (צילום: מתוך הפייסבוק של גרוסברג)
כל מי שיסתובב באריאל בשעות אלו לא יוכל שלא להשים לב לשלטי החוצות הענקיים בהם מככב חבר הכנסת אורן חזן, מי שעומד במרכזן של כמה פרשיות בחודשים האחרונים.

אורן חזן, המתגורר בעיר אריאל, לא ישמח לראות את השלטים עליהם מתנוססות כותרות בגנותו, בין השאר על תצהיר השקר שהגיש ע״פ דו״ח המבקר, ועל עונש ההשעיה מועדות בכנסת למשך חודש.

מבדיקת ״ציוצים של פוליטיקאים״ עולה כי לחבר הכנסת חזן חובות של כ-10,000₪ לאיש הפרסום מוקי גרוסברג משנת 2011, החובות נוצרו בעקבות מסעדת בשרים שהייתה בבעלותו של חזן ושאותה קידם דרך חברת הפרסום של גרוסברג.

גרוסברג, שבבעלותו למעלה מ-1600 שלטי חוצות, פנה בעבר לכמה כלי תקשורת וחשף את החוב שיש לחזן ואף איים שבמידה והחוב לא ישולם, ינצל חלק מהשלטים לקמפיין כנגד חזן ואף יפנה להוצאה לפועל: "זה עניין עקרוני". בזמנו הגיב חזן כי "מדובר בסחטן שמנסה לקבל פרסום חינם על חשבוני. הוא מנסה לעשות כסף קל שלא כדין, באמצעות שקרים והכפשות".

  
יצויין כי גם בחדשות 10 נאמר שלחזן הסתבכות עם חברת פרסום, אך לא הוכח קשר בין הדברים: "טרם ברור מי הגורם שעומד מאחורי פרסום השלטים" נכתב.

אמנם מבדיקה שערכנו עולה כי הפרסומים אכן שייכים למוקי גרוסברג, אותו אחד שאיים בעבר כי לחזן חובות גדולים לחברה שבבעלותו. יתירה מכך, גרוסברג אף הגדיל לעשות והעלה תיעוד של שלטי החוצות החדשים תוך שהוסיף מעין סטטוס נקמה: ״מילה זו מילה, קמפיין אורן חזן באריאל״.

  

מילה זו מילה. (מתוך הפייסבוק של גרוסברג)
 
 

 

.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s