עירית לינור: "לינון מגל נגרם עוול גדול" / על רוטנר: "אל תבכי ששופכים את דמך"


אני מחבבת את ינון מגל. נגרם עוול גדול מאוד. מעשיו לא כל-כך נוראים, התייחסו אליו לא בהגינות.

העיתונאית והסופרת עירית לינור התייחסה היום בתכנית "המילה האחרונה" בגלי צה"ל לפרשת ההטרדות של מגל שמסעירה את המדינה בימים האחרונים, ולהאשמות שהופצו נגדו ברשתות החברתיות והובילו להתפטרותו מהכנסת.

לינור.jpg
לינור ורוטנר

אשת התקשורת עירית לינור הודתה במהלך השידור בגל"צ כי היא "מחבבת את ינון מגל" וטענה כי "נגרם לו עוול גדול מאוד, מעשיו לא כל-כך נוראים. התייחסו אליו לא בהגינות".

כמו כן, לינור ביקרה בחריפות את האופן בו חשפו המתלוננות ובראשן רחלי רוטנר את הדברים: "יש כל מיני כלים לטפל בכל מיני דברים שמתרחשים בעולם. משטרה יותר טוב מפייסבוק, בית משפט יותר טוב, לשרוט לבן אדם את האוטו יותר טוב מהפייסבוק".

"את רוצה לעשות את זה בפייסבוק? אז יענו לך בפייסבוק. שופכים את דמך? את זו שרוצה לשחק שם"

אמש פרסמנו כאן בבלוג את המכתב האישי ששלחה רוטנר לשר החינוך נפתלי בנט על הדברים שעוברת בעקבות הפרשייה: "בימים האחרונים קיבלתי איומי אונס, קללות, הכפשות, מפיצים עליי שקרים מוחלטים" כתבה רוטנר, "מספרים לבעלי שאני שוכבת מאחורי גבו עם כל העיר". רוטנר ביקשה-התחננה לבנט: "תיקח אחריות על התומכים המתלהמים של המפלגה שלך"

לינור התייחסה גם לתוכן מכתבה של רוטנר: "את רוצה לעשות את זה בפייסבוק? אז יענו לך בפייסבוק. שופכים את דמך? את זו שרוצה לשחק שם".

יצויין כי בשעה האחרונה מגל הגיש באופן רשמי את מכתב ההתפטרות מהכנסת לסיו"ר הכנסת יצחק ועקנין. בתוך 48 שעות תיכנס התפטרותו של מגל לתוקף.

מה דעתכם? כתבו לנו, ואולי תגובתכם תתפרסם!

מודעות פרסומת

17 מחשבות על “עירית לינור: "לינון מגל נגרם עוול גדול" / על רוטנר: "אל תבכי ששופכים את דמך"

 1. אני חושבת שכל העניין תפס תאוצה שלא לעניין… לדעתי אם אין תביעה אין מקום להתפטרות… ינון מגל הוא כוח אדיר לבית היהודי ולעם היהודי בישראל… אישיותו החזקה והיכולת לומר את מה שרוב העם חושב ומאמין בו חשובה ונחוצה דווקא בימים אלה… העובדה שהוא סוחף אחריו המונים מוכיחה כי הוא ראוי אולי יותר מהרבה אחרים להיות חלק מכנסת ומממשלת ישראל… אני מעריכה מאוד את יושרו וכנותו ולא הייתי רוצה שהתפטרותו תיכנס לתוקף… בכל מקרה אם בכל זאת הדבר יקרה, אין לי שום צל של ספק כי הוא יחזור בענק… אם יכולתי לבקש ממנו ישירות מכאן אומר זאת כך:- ינון מגל, חזור בך מהתפטרותך.. כולנו מאחורייך….

  אהבתי

 2. עירית לינור את כל-כך טיפשה
  נראה לך שאם היא היתה מתלוננת במשטרה או מגיעה לבית משפט, אז כלבות כמות וחלאות אדם לא היו ממשיכים לשפוך לה את הדם? רק כי היא לא עשתה את זה בפייסבוק?
  את שילוב דוחה של רוע, בורות, אטימות רגשית וביצ'יות

  אהבתי

  1. אנונימית שלום… אינני יודעת אם ראית במקרה את הקליפ בה רואים את רוטנר מקריינת (לא בטוחה היכן) כאשר אוזנייה תקועה לה באוזנה…. במהלך דיבורה של רוטנר היא מקבלת דברי זימה באוזניה … היא מצחקקת בהנאה ואומרת שהיא שומעת דברי זימה… אני תוהה ברצינות אם היא מתענגת על זימה באופן קבוע וכאשר לא מוצא חן בעיניה היא מגיבה בפייסבוק?! ושאלה אישית אלייך – מדוע את מסתתרת מאחורי האנונימיות אם את מרגישה נוח עם דעתך?!

   אהבתי

  2. וצריך לשפוך את דמה
   מופקרת עלובה שהרסה חיי אדם
   ולמה זה מכעיס
   א. שמרה לעיתוי הנכון
   ב. עשתה שיימינג בתקשור
   ג. לא פנתה למשטרה
   ד. יש לה אשמה תורמ

   היה צריך להשאיר אותו ולהעיף אותה ואת בעלה עם תרבות הזבל, המיץ של הזבל שהם מביאי
   לתקשורת

   אהבתי

 3. לפי איך שרחלי מתנהגת, מגל דיבר אליה בעדינות ובכבוד, הכל עניין יחסי.

  רחלי התברכה בכשרון משחק
  ראיתי סרטון שלה משחקת ככתבת בריטית, יש לגברת יכולת משחק ואלתור מעולים.
  חבל שהיא מנצלת אותו לרעה.

  אגב, גם בסרטון הזה – הכישרון שלה מנוצל
  בשביל להגחיך את האנשים הטובים שמגנים על האינטרס הלאומי.

  אהבתי

 4. כן גם אני חושבת שזה יותר עניין של פופוליסטי שאם זה לא היה כך אז מדוע שתקה? מדוע עכשיו? ובכלל כל העניין הזה שכל מי שעמדותיו או מהווה איום פתאום כולם הופכות לחסידות אומות העולם וכותבת מי שבאמת כואבת על נפגעות אונס חלילה אבל מי שאמר מישפט נו באמת????? אני אישה ומאד בעד שנשים שעוברות סוג של התעללות מינית שתקום ולא תחכה שנים ואז פתאום כמו פטריות אחרי הגשם כולן הוטרדו .ובנוסף הדרך שבה בחרה מאד לא מעידה על מישהי שבאמת נפגעה…כל כך שקוף מה הפכנו להיות עצוב לי על ינון ועל מה שהוא עובר .משהו צריך להשתנות השיטה לצערי מקוממת.אני בטוחה שעוד הרבה נשים חושבות כך . איזו דרך להעיף מישהו שלא רוצים אותו ואני מדברת על קומץ. הרוב בהחלט חושב כמוני וסליחה לכל מי שנפגע .וצר לי שלאט לאט אנחנו מאבדים את השיפוט השכלתני שלנו אך ורק ביגלל דעות פוליטיות.מקווה שהדברים שלי יגרמו למישהו להבין שזה מתחיל להיות מוגזם

  אהבתי

 5. עירית לינור! מעריצה אותך! גם אני איתך.. חבל על איש ציבור כל כך אמיתי כנה ומסור. איבדנו נכס אמיתי.. חבל!!!

  אהבתי

 6. רחלי רוטנר הביעה את רצונה עז להמצא במרכזה של שערוריה תקשורתית והיא אכן הצליחה, אז על מה היא מתלוננת עכשיו?

  אהבתי

 7. צר לי על ינון מגל. אחד הטובים בכוחות הצעירים בכנסת פיקח חופשי אומר את כל שעל ליבו. .גבר נאה משובב. כמובן שרחלי היתה מתה שיגע בה. הור לא בשום אופן כוחני. עדין ונחמד. בכל מקום עבודה יש תופעה של לחבב האחד את השני. כשעובדים ביחד יש לפעמים זריקת מנלים וזה לא עושה את הדבר להתרדה מינית .אני מאמינה שידו של בעלה השמולאני המושמד. בדבר.עוד יבוא היום והאמת תצה לאור. והצדק יאמר.

  אהבתי

 8. ינון מגל בסך הכל גבר ישר ואמיתי. יחסו חם ואוהד.ומה עוד שבמסיבה אוירה חופשית ועדיין הוא לא גרם לשום הטרדה מנינת. נעשה לו עוול. אני מאמינה שרחלי לא היתה עושה את מה שעשתה .אלה בעידודו של בעלה. השמולאן ההזוי. מקוה שינון מגל יחזור לבכנסת ישראל. הבחור כוכב בפוליטיקה. לכן חיפשו להשתיק אותו.

  אהבתי

  1. כולם פה כ"כ פיספסו את הנקודה… זה לא משנה איזה סוג של ח"כ הוא- זה משנה איזה סוג של בנאדם הוא. באם אדם נהג באופן לא מוסרי ברור שהוא צריך להתפטר ממשרת נציג ציבור- למה? כי הציבור כולו נושא את עיניו אליו ואין זה ראוי שבבית המחוקקים של מדינת ישראל יעמוד אדם שחטא מוסרית. פוליטיקה לא נפרדת ממוסר- וזה דבר שצריך להיות חקוק בליבה של המדוקרטיה. בין אם היא הזמינה את זה או לא- ינון מגל לא היה מתפטר אם הוא לא היה מרגיש שבאמת פעל שלא כשורה ואמר דברים שאינם צריכים להיאמר. אתם שואלים למה היא התלוננה רק עכשיו? אולי היא התביישה והרגישה "מלוכלכת" כמו שהרבה נפגעות מינית מרגישות. אולי היא הרגישה שלא יישפטו אותה כשורה כמו ששוב חוזר על עצמו עם הרבה נפגעות הטרדות מיניות. אולי היא חששה להתלונן כאשר היה העורך הראשי של וואלה כדי שלא ייגרום לפיטוריה. אולי היא הדחיקה את החווייה הטראומטית ורק עכשיו פיתחה את האומץ להרים ראש ולהכריז שהיא לא תישאר קורבן- היא אישה חזקה שלא מפחדת, הוא זה שצריך להתבייש בעצמו ולא היא.
   הנקודה שלי ברורה- יש כ"כ הרבה סיבות למה נשים מתלוננות באיחור- בואו לא נהפוך את זה למשהו פופוליסטי שמטרתו כביכול לפגוע בנבחרי ציבור- בואו ניתן גב לנשים האלו, נחבק אותן, נתמוך בהן שיבינו שפנינו לחברה סובלנית ופתוחה יותר, ליברלית יותר, בה לא "מטרידים מינית" את הקורבנות בשנית.

   אהבתי

   1. אנונימית (שוב לא מבינה למה את מסתתרת – אולי את כותבת הפוסט?!) … אף אחד לא מפספס שום נקודה… נראה לך שרק את חכמה ומבינה… אישית אינני מחזיקה מכל הסימפוזיון שעשו מה"הטרדה"… מאחר שהדברים נאמרו במסיבה שבה המשתתפים שתו וכמו רוב השותים מדברים שטויות ביניהם דברי "זימה" כאלה ואחרים אין כל משמעות למה שנאמר שם… ינון מגל כאדם אחראי וביקורתי במיוחד כלפי עצמו, לקח אחריות והתפטר… אבל אם אני אעביר ביקורת על כותבת הפוסט עצמה מסתבר שהיא מתמוגגת לדברי זימה שנאמרים לה לכאורה וכעובדה ראי קליפ שלוחשים לה באוזן (והיא אמרה שאלה דברי זימה) והיא מתמוגגת מהנאה… אז אל תנסי להראות כחכמה גדולה ועוד מטיפה כאן כאילו כולם טיפשים… על דמותה של כותבת הפוסט כבר למדנו וגם למי חברה (בן-זוגה), כך שהטענה מיותרת… "אולי היא התביישה, הרגישה מלוכלכת "… חחחח צאי מזה זה לא עובד יותר… מי שנחרד מדברי זימה פועל נגד זה במיידי ולא נזכר שנים לאחר מכן… ינון מגל מיהר לקחת אשמה וזה בגלל אופיו הטוב… אין לי ספק שהוא יחזור כי הוא בהחלט ראוי להיות מנהיג… שבת שלום לך…

    אהבתי

 9. צריך לבדוק מה רורה בצשפחת רוטנר , אני מוטרדת מהתנהלותם.הצהרתו של גבר כי הוא מתעורר מינית מפוסט של אשה דתיה זו הטרדה מינית! להציג אם מפורסמת עושה בבנה הקטין מין אוראלי זו הטרדה ופגיעה באם ובקטין ! צריך לבדוק מה קורה במשפחה הזו ,בענייני ההתנהלותם חשודה ופגומה. מקווה שתיבת פנדורה לא תפתח ושמא נגלה עוד ממעללי הזוג באנשים או בקטינים נוספים .

  אהבתי

 10. עירית לינור אנחנו אוהבים אותך אנחנו מכירים את ינון הוא אדם מקסים אם רוטנר רוצה שהוא יעשה לה טובה הוא בקניות לשבת עם רעייתו הנפלאה שתצא מצופה מקום איקס

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s