יאיר לפיד שובר ימינה? "אנחנו מפלגת מרכז עם נטיה קלה ימינה"


ציוץ בן 140 מילה שהעלה סער לדף הטוויטר שלו סיפק לנו עד כה שתי כותרות: גדעון חם על פוליטיקה ותיתכן כניסתו לחיים הפוליטיים בקרוב. 2. הצהרה של יאיר לפיד כי מפלגתו היא מפלגת מרכז עם נטיה ימינה.

התכתבות 1.png

 

הכל החל בציוץ של גדעון סער בטוויטר היום בבוקר:

"ישראל שבעה משיסוי ציבור בציבור. אחת היא אם מושא הפסילה הם שמאלנים, ימנים, חרדים, מתנחלים או ערבים. בקרוב זו תהיה הפוליטיקה של האתמול". הציוץ, שככל הנראה צוייץ בעקבות הסרטון שפרסמה חברת הבניה 'כרמי גת', עורר כמה עיתונאים ופוליטיקאים, ואלו מצדם החלו לדון במשמעות הדברים.

העיתונאי בן כספית: אז מה יהיה מחר?

גדעון סער: המחר לא יהיה דומה לאתמול. אך בהכירך את מושאי ביקורך – רובם מתקשים להבין זאת ונאחזים במוכר.

בשלב זה הצטרף חבר הכנסת יאיר לפיד אל השיחה: היות וגם אני מכיר אותם, גדעון צודק בכל מילה! זו תהיה הבחירה הישראלית הגדולה – איחוד או שסע.

איש התקשורת יואב קרקובסקי ניסה להבין האם כשלפיד אומר "איחוד או שסע" הוא רומז על חבירה עתידית: יאיר אז אתה בעד הקמת גוש דמוקרטי עם המחנה הציוני?? הטענה הרווחת היא שהאגו הוא שחוסם איחוד כזה.

יאיר לפיד בנחרצות: מאיפה זה צץ? לא יקרה. אידיאולוגית יש הבדל עמוק. הם מפלגת שמאל ואנחנו מפלגת מרכז אפילו עם נטיה קלה ימינה.

קרקובסקי בעוקצנות משהו: בוא ננסה להסביר את הנטיה ימינה לעפר שלח, יעל גרמן ויענקלה פרי….

לפיד מרגיע: הם חיים עם זה ממש בשלום. תודה על הדאגה.

קרקובסקי: ככה אני, חבר שדואג…

מה דעתכם? כתבו לנו, ואולי תגובתכם תתפרסם!

 

מודעות פרסומת

2 מחשבות על “יאיר לפיד שובר ימינה? "אנחנו מפלגת מרכז עם נטיה קלה ימינה"

  1. עד שלא נצא להפגנת ענק ונפסיק לקשקש בכתיבה ונפסיק לפחד זה לא יגמר ימשיכו לקרוא לנו עכברים מטומטים בורים מנשקי מזוזות מנשקי קברים עדר כבשים זה לא יגמר זה ימשיך עוד הרבה שנים הפגנת ענק דרעי לא יכול לבד מירי מתחילה לבד לא ילך אמנון לוי עשה תוכנית מעולה חבל על זמן צריך לבקש שידור חוזר רבותי הפגנה תראו זאב רווח בן 80 כלום לא רואים אותו ממטר זה התקשורת ביתי משפט אומנים שגרירים רחובות שטרות פרסי ישראל מנכלים מרצים וזה ממשיך כרגיל קומבינות פרידמן מביא פרידמן הפגנת ענק הפגנה גם לא שקטה כמו שעשו הכושים באמריקה חובה להתעורר מה שקרה בבחירות זה מגעיל דוחה קללות השפלות ולא עשינו כלום כרגיל שתקנו

    אהבתי

  2. עד שלא נצא להפגנת ענק ונפסיק לקשקש בכתיבה ונפסיק לפחד זה לא יגמר ימשיכו לקרוא לנו עכברים מטומטים בורים מנשקי מזוזות מנשקי קברים עדר כבשים זה לא יגמר זה ימשיך עוד הרבה שנים הפגנת ענק דרעי לא יכול לבד מירי מתחילה לבד לא ילך אמנון לוי עשה תוכנית מעולה חבל על זמן צריך לבקש שידור חוזר רבותי הפגנה תראו זאב רווח בן 80 כלום לא רואים אותו ממטר זה התקשורת ביתי משפט אומנים שגרירים רחובות שטרות פרסי ישראל מנכלים מרצים וזה ממשיך כרגיל קומבינות פרידמן מביא פרידמן הפגנת ענק הפגנה גם לא שקטה כמו שעשו הכושים באמריקה חובה להתעורר מה שקרה בבחירות זה מגעיל דוחה קללות השפלות ולא עשינו כלום כרגיל שתקנו
    יאיר לפיד וסער הכוכבים הבאים רק שלא ישברו שמאל היינו בסרט הזה שנכנסים לתפקיד מתהפכים כולם אולמרט שרון ריבלין ליבני ביבי בוגי דרעי כחלון ועוד

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s