רחלי רוטנר במכתב לבנט: ״בוחריך מפיצים עליי שאני שוכבת עם כל העיר״! 


במכתב ששלחה לבנט כתבה העיתונאית: "תיקח אחריות על התומכים המתלהמים של המפלגה שלך". וסיפרה כי בשל מסע הכפשות שנוהל נגד המתלוננות בימים האחרונים החליטה אחת מהן "לחזור לארון". עוד אמרה כי תומכי מגל מספרים לבעלה שהיא שוכבת מאחורי גבו עם כל העיר. 

 

רוטנר ובנט
 
העיתונאית רחלי רוטנר פרסמה לפני שעה קלה מכתב בו חשפה כי היא נתונה למתקפה של איומי אונס, קללות והכפשות, כשרבים מהתוקפים הם בוחרי הבית היהודי. במכתב היא קוראת לבנט לקחת אחריות על בוחריו.  

רוטנר פתחה וסיפרה כי מאז יום חמישי היא מנסה להשיג את יו"ר הבית היהודי, השר נפתלי בנט, השוהה בימים אלו בארה"ב, אך ללא הועיל.

"מיום חמישי אני מנסה שוב ושוב להשיג את השר נפתלי בנט. בטלפון, בסמסים, במיילים. הוא עצמו בחו"ל אבל גם הדוברת שלו מסננת אותי ואת כל מי שמספר לה שאני מנסה ליצור איתה קשר", קבלה רוטנר. 

"רציתי לדבר איתו אחד על אחד, בלי תיעוד ובלי כותרות", הוסיפה רוטנר. "אבל מכיוון שזה כנראה לא יקרה כבר, אני חוזרת לבמה שאפשרה לי לספר את סיפורי מלכתחילה, וכותבת לו כאן, בתקווה שהפעם הוא ישים לב". 

מכיוון שלא הצליחה לשוחח עם בנט, כתבה רוטנר, היא נאלצת לפרסם מכתב חלקי שנשלח לשר החינוך טרם פרישתו של מגל. "בימים האחרונים קיבלתי איומי אונס, קללות, הכפשות, מפיצים עליי שקרים מוחלטים, מספרים לבעלי שאני שוכבת מאחורי גבו עם כל העיר (ספוילר: אני לא)", כתבה רוטנר והודתה שעוברים עליה ימים לא פשוטים.

"אלה אנשים שהרבה מהם תומכים של המחנה שלך, ושהמתקפה שלהם באה מתוך הרצון להיות סולידריים עם ינון, ועם המפלגה שלך". 

רוטנר ציינה כי לא מדובר בתופעה חדשה, אלא במצב המתרחש בכל פעם שאישה מתלוננת נגד מישהו מפורסם. לדבריה, בשל ההטרדות וההכפשות נבהלה מתלוננת נוספת נגד ינון מגל והסתירה את שמה ואת זהותה. 

"אני פונה אליך בתור מנהיג 'הבית היהודי' ובתור שר החינוך גם יחד, ומבקשת שתיקח אחריות על התומכים המתלהמים של המפלגה שלך", פנתה רוטנר לבנט. "דבר אליהם, חנך אותם, רסן אותם, הנהג אותם. תגיד להם – 'אני יודע שאתם נסערים ושקשה לנו וימים לא פשוטים וכעס ותסכול, אבל אסור לנו להפוך את זה למסע נקמה בנשים שמתלוננות על הטרדה או על התנהגות לא נאותה של איש ציבור, כי לא זו המלחמה הנכונה. אלה לא הערכים של המגזר שלנו'". 

"אתה צריך להבין שמעבר לסולידריות המפלגתית המובנת, יש פה סוגייה חשובה, של לאפשר מרחב בטוח לנשים לבוא ולהגיד 'הוא נגע בי, הוא אמר לי דברים', בלי לפחד שמאותו רגע הן יקבלו איומים מבריונים שמאמינים שהם משרתים בכך את המפלגה", הוסיפה רוטנר. "כשר חינוך, התפקיד שלך זה לא רק תכניות למתמטיקה אלא גם לחנך לערכים ולמוסר של שיח ושל צדק". 

"כאדם דתי ומנהיג מפלגה דתית, התפקיד שלך זה לא רק לדבר על קידוש ודבר תורה אלא גם להנהיג את התומכים שלך ברגעים שבהם הם הופכים לבריונים ולתוקפים. תנהיג אותם. הצעד הזה חשוב גם ל'בית היהודי' עצמו. זה הרגע להראות שגם כשאתם במקום של שבר, אתם צומחים ככאלה ששומרים על עמוד שדרה מוסרי, וזוכרים מה חשוב באמת", סיכמה רוטנר את מכתבה. 

בנט נמצא בחו״ל לצרכי הסברה (בתמונה: בנט עם אנשי ה״ניו יורק טיימס״ לפני דקות אחדות)
מודעות פרסומת

36 מחשבות על “רחלי רוטנר במכתב לבנט: ״בוחריך מפיצים עליי שאני שוכבת עם כל העיר״! 

 1. למה את רוצה לסבך את ראש הבית היהודי .תודי שזאת מטרת הקשר . הייתם ידידים והכל היה בהסכמה וחיוכים .מה שדיבר לא מת׳אים גם בין שני עובדים .זה לא קשר חיזור רומנטי .גברת רוטנר לא אני מכל אנשי העיר תתעודדי קראתי המון פוסטים שלך . פוסטים שעוברים כל גבול ומסיק מזה שכך גם שיגרת שיחת ואווירת סדום ועמורה באתר וואלה . ממש בושה שאתר מכובד מגיע לתרבות לזאת ברמה הכי נמוכה ולא מוסרית מכל הצדדים המכותבים . פו, פו לסחי והמאוס .

  אהבתי

   1. הגזמת את לא שכבת עם כל העיר כי שכחת שיש גברים איכותיים שלא היו נוגעים בכונפה כמוך עם מקל. אבל כן מאמין שחצי עיר שדרגה את הביצועים שלך כדי שתבואי מוכנה לחתן השמאלני הטמבל שאימץ אותך בתור אישתו.

    אהבתי

 2. רחלי רוטנר את לא טלית של תכלת ואני לא קשורה למפלגה לפי מה שאוזני שומעות ועיניי רואות את ההפך מאישה חסודה לכן לא ברור לי על מה כל המהומה? מהי מטרתך האמיתית? ואפוא היית במשך 5 שנים? את לא נראית כפחדנית ואיזה שד נכנס בך ואולי שיגעון גדלות לקבל פרסום אז לדאבוני השגת את ההפך את היום הדמות הכי שנואה במדינה לי הכול נראה כמו משפט דרייפוס

  אהבתי

  1. והיכן כאן הטעות רחל רוטנר? את עשית מאמצי על שיגיבו על מעשיך כיאות. אפילו נהנית לשעות ספורות של תהילה עד שבא הצונמי או במילים אחרות האמת ביחס לאישיותך. עשי לעצמך חסד ותקחי את הבואש (אישך) ותעלמו לאלמוניות כך אולי יניחו לנפשך. את מה שיצרת אז היום את אוכלת את באושיך.

   אהבתי

 3. רחלי רוטנר אני מבין כי לאחר שהוריך שוכבים ללא רוח חיים לרגליך
  את מייבבת ומלינה כי את יתומה ויש לרחם עליך. סורי – אני לא!

  המעשה שלך אינו תגובה ל"הטרדה מינית" נגדך
  אמנם הדברים בהם הודה בהגינותו ינון מגל כי אמר, אינם ראויים בעיני וכניראה שגם בעיני רבים
  אך השפה שלך ושל "הרישמי שלך" נחותה וזולה אף יותר.
  (מספיק קטעי וידאו ותיעוד אחר כבר הוצגו באינטרנט – שלך ושל ה"רשמי שלך")
  לא רק השפה, אלא גם התנוחות ושילובה של שפה זו גם בעת עבודתך.

  מכאן ולהלין על דבריו של מגל שאינם רחוקים מן הזימה הנוטפת ממך דרך קבע והטינופת (אין שם אחר לכך) של הויסמן הרשמי שלך – אין בכך כל מקריות. התיזמון אינו מיקרי ואני מאמין כי שולבו גם גחמות אישיות של "הויסמן הרשמי שלך(? רק שלך?)" ההוא וגם איך לא עשיית שירות גדול לשמאל שהוא המוגלה בקצה החצ'קון שהוא (השמאל כמובן)

  זו היתה יציאה מגמתית שגרמה כבר לנזק רב לינון מגל שהרי הוא נשוי ואב, כך שממש לא אזיל דמעה על "קיברך החברתי" ואני מקווה שאת והרמי שלך ההוא, תשלמו מחיר כבד ארוך זמן וכואב להפליא.

  אינכם ראויים לחברת אדם, ודומני כי לחברות אחרות (דאע"ש…?) לא היה מומלץ להצטרף מאותן הסיבות בדיוק

  לכי מאיתנו ואל תשכחי לקחת עמך את הרשמי ההוא שלך
  גם בלעדיכם חיינו עמוסים באשפה

  שלום

  אהבתי

  1. זה פשוט השכר על מעשה הזמרי שיצרת. חיסלת אדם כי נתבקשת אולי ע"י האתר הרדוד והנמוך "וואלה" והיום את אוכלת את פירות הבאושים שהצמחת.למענך העלמי יחד עם אישך שכנראה דחף אותך למחוזות בהם את מצויה היום הרי הוא חלק מרפש ערוץ 2.העלמי לאלמוניות והסיקי מסקנות מהחרפה שבה נהגת. היה זה ניסיון נואל למחוק אדם.

   אהבתי

 4. כלבה אופורטוניסטית מהסוג הבזוי ביותר,
  שלא תבחל בדבר כדי שהיא ובעלה הנאצי יתפרסמו,
  הם מנסים כבר שנים, תבדקו את זה.

  אהבתי

 5. יש משפט באמריקאית שאומר
  You mass with the bull you might get the horns
  אין פה צד אחד, נכנסת לזה
  זבש״ך
  נכון לא נכון
  אמת לא אמת
  לא נכנס לזה
  לא יכול שרק צד אחד יפגע
  רצית לשחק, אי אפשר להגיד סטופ! פוס משחק
  זה לא גן..או שכן??!

  אהבתי

  1. הרסת למישהו קריירה. לא מספיק? בנט אחראי על כל מישהו שנפגע מצורת ההוצאה להורג שלך בפייסבוק, את שמתחסדת ונפגעת עד עומק נשמתך ולא סותמת את הפה שלך עם שלל גסויות שלא למדת לא בבית ספר ולא בבית? את שמפרסמת קללות וגסויות על אחרים תטיפי מוסר?

   אהבתי

   1. מר מגל שעגב ומישמש וניסה ופיתה והטריד – הוא שזה הרס לעמו את הקריירה במו ידיו. רוטנר לא היחידה שהתלוננה. הדבר העצוב הוא שאתם ממשיכים לחפות ולטשטש (כמו על תופעת הרבנים הפדופילים) ולא מבינים שהיום זו אולי עיתונאית "שמדברת גסויות" ומחר זו תהיה הבת שלכם או האישה שלכם.
    "לא תחמוד אשת רעך" – בלי תנאים, בלי תת סעיפים, בלי ויתורים.

    אהבתי

 6. רחלי רוטנר
  לקיחת אחריות על מעשים ומילים היא דבר שאדם יכול לבקש רק לאחר שהוא מממלא אחריו
  אוצו דבר גם לגבי שיח ותרבות דיבור
  מםנה אותך לחברה למיקצוע רק הרבה יותר מוכשרת קרן מור ותגובתה להתבכיינות שלך
  אוי אוי אוי אוי אוי

  או לכי להוכיח ש…..

  אבל חלאות כמוך ובן זוגך בטוחים שהומור ושפה ״אחרת ״ היא נכס בלעדי
  כמו האמת וחופש הביטוי
  כולם קיימים אך ורק במדינת תל אביב
  אבל אפילו שם הן נאכפים רך ורק לתושבי מחוז צפונבוניה ששולט בכל מרכזי הכוח

  עם תחברי את החוסר שלך ושל בן זוגך ( איזה הגדרה צפונבונית מגעילה …. בזמן אחר !)
  ביכולת ההבנה שלכם וזה לא חוסר יכולת להבין זה חוסר יכול הכלה !!
  החיים הם סיבוב אפס ויד לכך הוכחה פיזית
  החוק השלישי של ניוטון !!!!

  אהבתי

 7. רחלי רוטנר
  לקיחת אחריות על מעשים ומילים היא דבר שאדם יכול לבקש רק לאחר שהוא מממלא אחריו
  אוצו דבר גם לגבי שיח ותרבות דיבור
  מםנה אותך לחברה למיקצוע רק הרבה יותר מוכשרת קרן מור ותגובתה להתבכיינות שלך
  אוי אוי אוי אוי אוי

  או לכי להוכיח ש…..

  אבל חלאות כמוך ובן זוגך בטוחים שהומור ושפה ״אחרת ״ היא נכס בלעדי
  כמו האמת וחופש הביטוי
  כולם קיימים אך ורק במדינת תל אביב
  אבל אפילו שם הן נאכפים רך ורק לתושבי מחוז צפונבוניה ששולט בכל מרכזי הכוח

  עם תחברי את החוסר שלך ושל בן זוגך ( איזה הגדרה צפונבונית מגעילה …. בזמן אחר !)
  ביכולת ההבנה שלכם וזה לא חוסר יכולת להבין זה חוסר יכול הכלה !!
  החיים הם סיבוב אפס ויד לכך הוכחה פיזית
  החוק השלישי של ניוטון !!!!

  אהבתי

 8. כל חייך צפי לגמולך. בדית ספור על מגל כאילו הוא היה האיש האולטימטיבי שנגע בך או נהג בך בדרכים שלא היו מקובלות עליך. את שהפצת כאישה מופקרת אוירה זנותית סביבך החלטת לפתע להיות לאישה חסודה? אמא תרזה ממש. אז זהו שלא. היום את מקוננת על מר גורלך? זה ירדוף אותך עד זקנה. זרעת רוח תקצרי סופה מופקרת שכמותך.

  אהבתי

 9. מה אפשר לעשות, מרת רחל רוטנר היקרה, כפי שציינת "כי לא מדובר בתופעה חדשה, אלא במצב המתרחש בכל פעם שאישה מתלוננת נגד מישהו מפורסם."
  אכן, כל אשה, שמתלוננת על מישהו מפורסם, מתגלה כחסרת-בושה בעצמה, וכאשה ללא מוסר והגינות בעצמה, וכאשה שכוונותיה זדוניות להפליא ולהפליל, כדי להרוויח בעצמה הון כלשהו ???
  ואנשים כמוך, נראה שאינם יודעים להעריך עצמם, אלא ורק כאשר משפילים את זולתם-כלשהו – ומוטב, שיהיה זה איש-ציבור מפורסם – כי, זה יותר עוצמתי ומעלה את קרנך בעינייך ומשמח את לבך-המבולבל ומוחך-הרדוד, כנראה.
  ואם לא כך, ייתכן, שאינך מרגישה את קיומך בעולם ???

  "רציתי לדבר איתו אחד על אחד, בלי תיעוד ובלי כותרות", הוסיפה רוטנר – וכי מדוע ?
  כי, כך תוכלי להעליל גם על נפתלי בנט ולהשמיץ אותו – בעוד איש לא יוכל להוכיח, שלא היו דברים מעולם בעניין השמצותייך ?
  אם יושר בכוונתך, אדרבא, את צריכה להיות מספיק אמיצה ולהיפגש עמו בנוכחות קהל רב.
  אבל, נראה, שכוונתך כלל איננה טהורה – בדיוק כמו הדברים אותם את מפרסמת בציבור – בושה לאדם, שכך כותב ומתבטא.
  את היא זאת, שזקוקה לחינוך מחדש, ובעלך היקר.
  ממש לא אנשי-הבית-היהודי צריכים לשנות מדרכם הטובה – שאמנם, אינני נמנית עליהם. את היא זאת, שראויה לסור מדברייך השפלים והבזויים והנוראיים והאיומים –
  וממש לא כל האחרים – עליהם את מלינה וכועסת – שמדברים, עתה, בגנותך,
  כנראה בצדק רב ביותר – ורק לפי העובדות, שידעת בכישרונך המיוחד ליצור בשטח.
  הפוסל – במומו-שלו פוסל.
  בהצלחה לך ולבעלך היקר בשיבתכם מדרככם הרעה
  ובע"ה הטוב, תתחילו לעשות רק טוב, באמת ובתמים בלבד.

  אהבתי

 10. את נשואה לגבר שמוכשר אבל חסר כבוד לזולת, לאייר את הבת של ירון לונדון שוכבת עם הבן שלה זה מראה הרבה על האשה שאיתה הוא חי, אם היה לו כבוד אלייך ולילדים שלך או לילדים שיהיו לכם בעתיד הוא לא היה עובר את גבול הטעם הטוב ופוגע בזולת.
  אחרי כל הפרשה עם ינון מגל הוא החליט להסיר את האיור מהאינטרנט ולהיתנצל.
  עד הפרשה לא ידעתי עלייך כלום אבל מהמעט שראיתי זה לא מעודד.
  לסיכום אפשר להגיד עליכם שאתם קצת מוכשרים אבל דפוסי התנהגות לא רחוקים מהבהמה.
  השר בנט בארה״ב והוא צריך לענות לטלפון שלך ואם לא את תהפכי את המדינה, ההורים שלך
  צריכים להתבייש בבת כמוך , תעשי לכולנו טובה ותצאי לחופשה קלה ותעשי חשבון נפש.

  אהבתי

 11. אלוהים ישמור אתם כולכם אנשים איומים.

  בחורה הוטרדה ולא רק שאתם לא מגנים עליה, אתם מוסיפים חטא על פשא ומתקיפים אותה, ומשקרים עליה, ומשמיצים אותה. אף אחד מכם לא מכיר את רחלי רוטנר, אף אחד. אז עם כל השטויות שאתם חושבים שאתם יודעים אתם לא יודעים כלום.
  אם ככה אתם מדברים על בחורה ימנית, שאי אפשר למצוא תמונה שלה עם חצאית מעל הברך, ואתם עדיין מבלבלים את המוח שהיא פיתתה אותו, אז איך תרגיש מתלוננת שאשכרה מסתובבת עם גופיות? זה כבר לא משנה כלום, אם את אישה את אשמה.

  ותנו לי להגיד לכם משהו, יש לרחלי רוטנר יותר אומץ ושכל מלכל אחד מהמגיבים פה, כי היא שמה את הטובה האישית שלה בצד והופכת את העולם למקום טיפה יותר נורמלי לחיות בו, ואתם מצפצפים על קורבנות והופכים את העולם למקום שטיפה רע יותר לחיות בו.

  מזל שהיא אינטליגנטית ומצחיקה מספיק כדי להתמודד בגבורה עם אוסף נמושות כמוכם.

  אהבתי

  1. צודק. באמת אוסף של אנשים מוחות סגורים.
   מה הטענות שלכם בדיוק??
   הרי הוא הודה במה שאמרה. הוא, ביושרה יותר גדולה משל כולם כאן, הודה שהיה לא בסדר. היא מלכתחילה אמרה שזה לא פלילי.
   והמתקפה עליה על סמך מוסריותה כביכול? טלו קורה, חברים.

   אהבתי

 12. מטפסת על אילנות גבוהים. יש הרבה בהיסטוריה שעשו רייטינג ושמם שגור בפי כל אך אף אחד לא היה רוצה שכך יזכרו אותו.

  אהבתי

 13. רחלי רוטנר!. פני ל מ ש ט רה !.
  אני לא מבין איך אישה שנפגעה בצורה בוטה על ידי "סוטה מין", ושעדיין ממשיכה להיות מוטרדת קשות ע"י "חבר מרעיו הנבלים" ל א פ ו נ ה ל מ ש ט ר ה!!!.

  אהבתי

  1. אין לה מה לפנות למשטרה. ההתנקשות המינית-שמאלנית שביצעה רחלי רוטנר בינון מגל,השיגה את המקסימום,ולאחר שהמשטרה קבעה ש"אין אשמה פלילית" במעשיו, היא צריכה לשלם את מלוא המחיר החברתי,ולשאת את כל ההוקעה שהיא תזכה לה ברשתות החברתיות.
   החוצפנית הזו,עיתונאית זוטרה,מתרעמת על כך ששר החינוך לא נענה לדרישתה להפגש איתה,בעקבות פוסטים זועמים שמופנים נגדה… חחח…

   אהבתי

 14. על זה נאמר
  כל כלב ביג׳ יומו
  אם היתה לך בעיה עם ינון מגל
  היית צריכה לפנות למשטרה
  חשבת שאת חכמה גדולה….
  לתת לו מכה מתחת לחגורה
  לעשות לו שיימינג
  לגרום לו להתפטר
  עכשיו תשלמי
  והלוואי שגם בגורי אלפי יבינו
  ויפטרו אותך

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s