מגל בצרות – אישה נוספת טוענת: ״מגל נישק אותי נשיקה פולשנית״


ככל שהזמן חולף, נראה כי פרשת ינון מגל וההורדות המיניות רק הולכת ומסתבכת. ועכשיו, כתבת חדשות 2, דפנה ליאל, חושפת את תלונתה של אישה רביעית הטוענת שינון מגל הטריד אותה מינית.

 

מגל (מתוך הפייסבוק)
 
האם רחלי רוטנר למעשה חשפה פה מטריד מינית סדרתי? לפי קצב התלונות, 4 עד כה, נראה שכן. לפי הדיווח בחדשות 2 מדובר באישה שעבדה בעבד עם מגל במקום עבודה שאינו אתר "וואלה!" ופנתה לחדשות 2 לאחר שראתה את ההתקפות וההכפשות על הנשים האחרות שפרסמו פוסטים נגדו. לדבריה, היא לא יכולה לעמוד מנגד – והרגישה צורך לחזק אותן ואת האמינות שלהן ולומר שגם לה זה קרה.

היה זה לפני כשנתיים, אז היא נתקלה בו באופן אקראי לגמרי במקום ציבורי. לטענתה, הם ניהלו שיחה קצרה והוא נישק אותה נשיקה פולשנית בניגוד לרצונה, כשהוא מותיר אותה המומה. היא מלמלה כמה מילים ועזבה את המקום, סיפרה.

לדבריה, היא לא התלוננה בזמנו היות והרגישה שהנזק שייגרם לה מתלונה יהיה גדול יותר מהנזק מאותה הנשיקה שנכפתה עליה. בנוסף, לא רצתה לגרום נזק לבני משפחתה. היום היא מקווה שמגל באמת יעזוב את הכנסת ויחסוך ממנה וממנו את מחול השדים. גם במקרה שלה, לא ברור אם תגיש נגדו תלונה במשטרה.

כך נראית התפתחות פרשיית מגל:

מתלוננת 1: פרשת מגל התפוצצה עם פרסום הפוסט של כתבת "וואלה!" רחלי רוטנר, שהאשימה את הח"כ בהתנהגות מטרידה.

מתלוננת 2: לפוסט הנ״ל הגיבה עובדת נוספת, א', שציינה שמגל חפן לה את הישבן. לאחר מכן הבהירה ברשתות החברתיות כי מגל נגע בה בניגוד לרצונה יותר מפעם אחת ושאל אותה האם היא תרצה להצטרף אליו לתא השירותים – וכל זאת בזמן שעבדה תחתיו באתר "וואלה!". היא עדיין לא הביעה נכונות למסור עדות, אך במשטרה אומרים כי בשלב זה די בעדותה של כתבת "וואלה!" רחלי רוטנר ואין צורך בתלונה או בזימון גורמים נוספים לעדות כדי להמשיך את הליך הבדיקה.

מתלוננת 3: לאחר החשיפה של רוטנר ותגובתה המטלטלת של א' לפוסט שלה, עובדת נוספת סיפרה כי עברה חוויה דומה: "ביום בו ינון הודיע שהוא עוזב הוא נתן לי חיבוק צמוד ואמר לי: 'איזה כוסית'. אחר כך הוסיף: 'עכשיו כשאני לא הבוס שלך…' ולא המשיך את המשפט".

העובדת תיארה את סביבת העבודה בחברת מגל: "לא הייתי היחידה, הוא תמיד היה מאד ידידותי, ואמנם לא הייתה חציית גבול אבל היה משהו צורם. היית מקבלת וייבים בתור אישה שהם לא נעימים".

ההתנצלות של מגל והדחתו מראשות הסיעה:

שעות לאחר שצצו העדויות נגד מגל, זימן אותו יושב ראש הבית היהודי השר נפתלי בנט לשיחה – ולאחריה החליט להדיח אותו מראשות סיעת הבית היהודי. "שגיתי בעבר בהתנהלות בלתי ראויה, וקל וחומר שאינה הולמת איש ציבור כפי שאני היום", מסר מגל בבוקר שלאחר הפגישה. "אני מתנצל מעומק לבי בפני מי שנפגע ונחוש לתקן את התנהלותי וגם לשקם את הדברים במישור האישי והמשפחתי".

מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “מגל בצרות – אישה נוספת טוענת: ״מגל נישק אותי נשיקה פולשנית״

  1. שטויות במיץ אפשר היה לעבור לסדר היום הטרדות מיניות בסדר גודל של ליטוף ונשיקה אפשר היה להעביר את זה ללא פירסום בינו לבינה אפשר לתת אולטימטום וניגמר הסיפור למה להרוס חיים שלמים לא מכירה גבר שעומד בפני הפתוי של לאמר משהו לאשה נאה או אפילו יותר מזה לפעמים אם זה לא אונס או נסיון לאונס בעיני אפשר לסגור עניין בינו לבינה אלא שיש נשים שטוענות שמאד מאד נפגעו אז נכון זה פוגע אבל אותו אחד שהיה פוגע בי כבר אחרי מה שאומר לו או אאיים כבר לא ינסה בשנית אכן כן יש תופעה כזאת בקרב גברים ישראלים בפרט שחושבים שאשה היא נחלת הכלל ואם היא מושכת על אחת כמה וכמה …

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s