סוער ברשת: עיתונאית ידיעות מאשימה את בעלה של רוטנר בהטרדה מינית קשה


 "אם ישאלו אותי מהי ההטרדה המינית הכי קשה שעברתי בשנים האחרונות, אאלץ להודות ששום דבר לא זיעזע אותי, העליב אותי והפתיע אותי כמו הקומיקס של אריאל שצייר אותי שוכבת עם הבן שלי. מעולם הוא לא ביקש סליחה הפוגי החמוד שלך. וגם לא את. הכל נגמר כדחקה".הקריקטוריסטית של 'ידיעות אחרונות', דניאלה לונדון דקל, בתו של העיתונאי ירון לונדון, במעין חשיפה על ההשפלה הכי גדולה שעברה בחייה מצדו של המאייר אריאל וייסמן, בעלה של רחלי רוטנר.

אריאל וייסמן: "הכוונה שלי היתה רק קצת לעצבן, בטח שלא לפגוע. אז אני מתנצל, באמת. כל דבר נוסף שאגיד רק יעכיר את זה, אז סליחה והנה אני הולך להוריד את זה מהאינטרנט".

דקל
מימין: דניאלה לונדון-דקל, משמאל: רחלי רוטנר

היום בבוקר פרסמה רוטנר פוסט הערכה והוקרה לבעלה על תמיכתו בה לאורך כל הפרשייה, כך כתבה: 

"כמה מילים על הבעל המושלם שלי, אריאל.

היה איתי בזה כמעט מההתחלה, כעס כשצריך והרגיע כשצריך, עודד וייעץ, ובעיקר חיבק ונישק המון. נתן לי תמיד מרחב להחליט בעצמי מה נכון לי לעשות, אבל גם היה מעורב כשהייתי צריכה אותו. לא התרגש מהרעל שנשפך עלינו, אבל גם ידע להתעצבן בשבילי כשמישהו פרסם עליי משהו שקרי והתקשר לצעוק עליו שיסיר את זה כי אני לא הייתי מסוגלת.

הגבר שתמיד אפשר לסמוך עליו שגם יהיה רגיש כמו מיליון חברות מנחמות, וגם לוחמני ועקשן כמו גיבור אקשן נחוש. ותמיד תמיד יהיה מצחיק באופן חסר בושה כמו שאני אוהבת.

פוגי אני אוהבת אותך תודה על הכול".

רוטנר בטח לא שיערה לעצמה שדווקא הפוסט בו היא משבחת את בעלה, יהפוך לכזה שיעשה את הפעולה ההפוכה. וכך הם גלגולם של דברים:

הקריקטוריסטית של 'ידיעות אחרונות', דניאלה לונדון דקל, בתו של העיתונאי ירון לונדון, שנמנית על חברותיה של רוטנר בפייסבוק, הגיבה את הדברים הבאים:

"אם ישאלו אותי מהי ההטרדה המינית הכי קשה שעברתי בשנים האחרונות, אאלץ להודות ששום דבר לא זיעזע אותי, העליב אותי והפתיע אותי כמו הקומיקס של אריאל שצייר אותי שוכבת עם הבן שלי. מעולם הוא לא ביקש סליחה הפוגי החמוד שלך. וגם לא את. הכל נגמר כדחקה. שני שנונים כאלה שובבים. אבל אל מול מלחמתך הצודקת – באמת צודקת – נזכרתי פתאום גם בזה. אפרופו גבולות אדומים. חוץ מהמון חן וכישרון, אולי, אולי, הסיפור עם האיש הנורא הזה יהפוך גם אתכם לאנשים יותר זהירים".

רחלי רוטנר מיד הגיבה:

"הי דניאלה. בעלי סאטיריקן ועשה כמה קומיקסים מאוד פרובוקטיביים, לא רק עלייך. אבל הפארודיה שהוא עשה לא הייתה על אישה פרטית וילדיה אלא על הקומיקס אולי הכי מפורסם בארץ בעיתון הכי נמכר בארץ, נכון שזה קומיקס אוטוביוגרפי אבל הוא גם קומיקס, יצירה מוכרת, ועליה הוא צחק. כמו שהוא עשה פארודיות פרובוקטיביות על קומיקסים של זבנג או על סרטים או ספרים שראה. גם אם הם אוטוביוגרפיים – הם עדיין יצירות ציבוריות פתוחות לפארודיה ככל יצירה אחרת.

אני לא יכולה להתנצל בשמו כי זה לא הקומיקס שלי אבל אני יכולה להגיד על עצמי שבאמת באמת לא חשבתי שנפגעת, חשבתי שהבנת שזו פארודיה על קומיקס ולא עלייך, במיוחד כשהגבת בצורה כל כך ספורטיבית ומצחיקה ועם סרטון תגובה משעשע. אני בכל מקרה מאוד מתנצלת אם נפגעת (לא בשמו כי הוא עדיין ישן והוא ידבר בשם עצמו)".

דניאלה לונדון דקל לא השתכנעה מהדברים והוסיפה:

"עזבי רחלי, המון מלל, אף טיפת הבנה. כשיהיו לכם ילדים – חכמים ומתוקים – ומישהו יצייר אותך מוצצת לבן שלך בין השלוש וגומרת מזה, נראה אותך עוסקת במלאכת ההפרדה בין הציבורי לאישי, אוקיי? (אין כמובן קשר בין מידת הספורטיביות לבין עוצמת הפגיעה, אני אדם שיודע להתאפק).

ועוד מילה על פרודיה שאת נהנית להסתתר מאחוריה. פרודיה היא ווליום, אבל היא תמיד קשורה לתוכן. אחרת היא סתם קיא. פרודיה היא מציאת איזשהי אמת נסתרת. בואי תגידי לי איזו אמת נסתרת על הטור נחשפה מגילוי העריות שהואשמתי בו? בורגנות – סבבה. בכבוד. בכיינות – סבבה. לכו על זה. שיעמום – סבבה. לא חייבים לאהוב. אבל גילוי עריות?! למה? אני חושבת שהרגשתי כמוך בדיוק. אולי גרוע יותר: חפצון, שיימינג, גועל, כאב ופריצת גבולות, ופחד נוראי שהבן שלי יראה את זה. תכלס, אני יכולה לנאום עוד שעה, אבל בסופו של דבר יש רק שאלה אחת: אם הלב שלכם במקום הנכון, והאם אתם מקיימים את מה שאתם דורשים".

דקל מוסיפה: "מבאס אותי תחת להיות הצד שמתנגח בכם, כי אני באמת חושבת שזה היה אמיץ מצדך ואני שמחה שיצאת עם זה. אבל פצעים – במיוחד כאלו שקשורים להטרדות מיניות, מי כמוך יודעת – צפים כמו קקה במרחבי הזמן".

בשלב זה מצטרף לשיחה בעלה של רוטנר, אריאל וייסמן – נשוא השיחה:

"היי דניאלה, מודה שהימים האחרונים קצת שינו את הפרספקטיבה שלי בנוגע לכל מיני דברים. בעוד אני יכול להצדיק בפני עצמי בכל מיני דרכים את היצירות האלה, זה לא ישנה את העובדה שנפגעת, וזו תהיה היתממות להגיד שלא היתה מצידי כוונת זדון, למרות שבאמת הכוונה שלי היתה רק קצת לעצבן, בטח שלא לפגוע. אז אני מתנצל, באמת. כל דבר נוסף שאגיד רק יעכיר את זה, אז סליחה והנה אני הולך להוריד את זה מהאינטרנט בשנייה שאצליח להיזכר מה הסיסמה של הטמבלר שלי ):".

שאלת אותי בזמנו אם להוריד את "היצירה" ואמרתי לך שלא. בשום אופן. אני לא תינוקת שזקוקה לחסדו של הפוגע. ההסבר שנתתי לעצמי הוא כזה: אני לא רוצה שתוריד כי "נעלבתי" או כי "נפגעתי". אלא כי פגעת! זה הבדל נורא משמעותי. זה לא "אוי נו, אני והרגישויות שלי". זה משהו אצלך, לא אצלי. אתה מבין את ההבדל? זה בערך כמו הטיעון של יינון שהוא מצטער אם מישהי נפגעה. לא זו הבעיה. הבעיה היא שהוא פגע.

ויסמן.jpg
אריאל ויסמן, בעלה של רוטנר (צילום: מאקו)
דניאלה לונדון דקל עדיין לא משתכנעת:

"שאלת אותי בזמנו אם להוריד את "היצירה" ואמרתי לך שלא. בשום אופן. אני לא תינוקת שזקוקה לחסדו של הפוגע. ההסבר שנתתי לעצמי הוא כזה: אני לא רוצה שתוריד כי "נעלבתי" או כי "נפגעתי". אלא כי פגעת! זה הבדל נורא משמעותי. זה לא "אוי נו, אני והרגישויות שלי". זה משהו אצלך, לא אצלי. אתה מבין את ההבדל? זה בערך כמו הטיעון של יינון שהוא מצטער אם מישהי נפגעה. לא זו הבעיה. הבעיה היא שהוא פגע".

לאחר דין ודברים, סיכמה רחלי רוטנר את השיחה:

"זכותה המלאה של דניאלה להיפגע, מכבדת את זה. כחברה שלה, גם אני הייתי נפגעת ואולי גם דורשת התנצלות. אבל כקומיקסאית וכותבת, אני חושבת שאמנים אוטוביוגרפיים צריכים להבין שהיצירה שלהם מופרדת מהם, גם אם היא מבוססת אחד לאחד על חייהם, ולכן העלבון שלהם הוא לא "לא לגיטימי" אבל כן צריך להיבחן דרך פריזמה שונה מאשר פגיעה אישית. חשבתי כך קודם ואני חושבת כך גם עכשיו".

מודעות פרסומת

69 מחשבות על “סוער ברשת: עיתונאית ידיעות מאשימה את בעלה של רוטנר בהטרדה מינית קשה

   1. ממש בעל מושלם צורה לך את ובעלך המטרידן העלוב כמוך ומטרידנית תלכונכםרה על ינון מגל חולי נפש זוג חולני ואומללה יין מצא את מינו.זוג חולני ומתוסכל על משעשעת חניון .בורא עולם ידלם לך כגמולך .ריבית דירבי עלובת נפש ההזויה ובזויה .בקשר לעיתונאים יידיעות .לא ניסלח לך אם תוותרי תלכי למשטרה ותגידי תלונה נגד הבעל החולני של האישה הזו רחל רוטנר ההזויה הפולנית .בעל מושלם עלאק אין היה מושדלם לא היה מטרידן ולא היה איתך חסרת נשיות וחסרת חן עלובת נפש מי את בכלל סתם אישה עלובה וסתומה וחולנית

    אהבתי

  1. 2 בחורות סופר-אינטליגנטיות שמתנהגות כמו ילדות בגן….יאללה,מספיק להתנגח זו בזו.שולם,שולם לעולם💞

   אהבתי

   1. 2 בחורות סופר-אינטליגנטיות שמתנהגות כמו ילדות בגן….יאללה,מספיק להתנגח זו בזו.שולם,שולם לעולם💞

    אהבתי

  1. באמת היה נחוץ להעלות את הקומיקס מחדש? חבל. זה דיון קשה וכואב. יש מה לסקר אותו. אבל אני חושב שהעלאת הקומיקס מחדש היא מיותרת ואפילו מכעיסה.

   אהבתי

  2. כולם חבורה של ריקים ופוחזים חסרי בושה , רחלי שחוזרת על ביטויים לא ראויים שלכאורה נאמרו לה על ידי ינון מגל , שאם אמר את המשפטים מצבעים על אישיותו , על רחלי ש"מבינה" את הקומיקס המגעיל והדוחה ממש גורם תיעוב מאריאל ויסמן , בהמה ממש ,גם לבהמות יש גבולות , עצם המחשבה שעלתה לראשו מראה שהוא חולה שכנראה חשב באיזה שלב בחייו על אקט שכזה בחייו האישיים , לא פלא שנתן לאישתו את הסכמתו בתמורה ל….??? לחשוף ביטויים שכאלה לאחר חלוף זמן רב . ואני תוהה למה נאמרו דברים מעין אלה דווקא לרחלי , .ואחרונה דניאלה , ההתנסחות שלך בתשובתך לרחלי "מוצצת לבן שלך " זה סגנון נמוך מאד שמשפיל אותך .לסיכום כל המעורבים הוכחו שהם וכתיבתם נמוכים ושפלים , ולצערנו הם לכאורה אנשי התרבות שלנו ומייצגים את "הנאורות והחוכמה " אני בז לכולכם

   אהבתי

   1. מסכימה איתך! עצוב עצוב שאלה אנשי התרבות שלנו 😦

    עילגות בתוכן יותר גרועה מעילגות בשפה!

    אהבתי

   2. אין פלא שמקבלים מכות בטוסיק ממירי רגב איבדו את הצפון האומללים

    אהבתי

  3. בהמה זכר נשוי לבהמה נקבה . זוג דוחה , מכוערים חיצונית ופנימית…כמה שאתם מתאימים. הסבל שגרמתם יחזור לביתכם כפל כפליים.

   אהבתי

 1. אני יכול ממש לכתוב מילה במילה את התייחסותו של ירון לונדון לכזו תלונה מטופשת.
  זו עוד ירידה של האינטליגנציה האנושית אל מתחת לאדמה.
  הקריקטורות של דקל אידיוטיות בעיניי וחסרות תיחכום מיוחד.
  הכתבה שלעיל מוכיחה מדעית כי האישה רדודה, חסרת חוש הומור וטיפשה.

  Liked by 1 person

 2. הפגיעה לא היתה רק בדניאלה דקל, אלא בבנה הקטין שעורב בנשא, מה עוד שזה בא לידי ביטוי
  בהקשרים מיניים.
  גילוי עריות הוא העבירה הקשה ביותר בתחום עבירות המין. שום הסבר מלומד לא מצדיר את
  השימוש בילד ועוד בילד שניתן לזהותו.
  מעשה שלא ייעשה גובל בעבירה אתית קשה
  ואפילו עבירה פלילית.

  אהבתי

 3. כן "יראל ערבים זה לזה" אפשר להבין אותך, אבל לא מהמדינה נמאס לי אלא מכך שמזריקים לכולנו באינפוזיה גועל נפש שמסתובב בקליקה שכולנו יודעים שאף אחד בתוכה לא אומלל לא קורבן ולא צדיק, אלא רק מנצל ומזהם את האוויר שלנו בבחש רחש של לשונות רעים וצרות עין, כדי להשיג כוח ועוד כוח על ידי הפלת היריב ולא מכוח כשרון מולד. אולי השינוי יקרה כאשר המערכת תחנך לכבוד ופרגון הדדי לפני שהיא מחנכת להישגיות בכל מחיר. קרי; דריסת גוויות. אתה צודק. מבחיל מה שקורה

  אהבתי

 4. כן "ישראל ערבים זה לזה" אפשר להבין אותך, אבל לא מהמדינה נמאס לי אלא מכך שמזריקים לכולנו באינפוזיה גועל נפש שמסתובב בקליקה שכולנו יודעים שאף אחד בתוכה לא אומלל לא קורבן ולא צדיק, אלא רק מנצל ומזהם את האוויר שלנו בבחש רחש של לשונות רעים וצרות עין, כדי להשיג כוח ועוד כוח על ידי הפלת היריב ולא מכוח כשרון מולד. אולי השינוי יקרה כאשר המערכת תחנך לכבוד ופרגון הדדי לפני שהיא מחנכת להישגיות בכל מחיר. קרי; דריסת גוויות. אתה צודק. מבחיל מה שקורה

  אהבתי

 5. הפוסל במומו פוסל. ללא ספק, רחלי רוטנר יצאה אישיות עלובה קטנה ומגעילה..

  שיאיירו אותה מוצצת לאבא שלה ונהנית ..

  מדהים הנתק המנטלי שהטיבה לתאר לונדון.

  אהבתי

 6. או במילים אחרות, כשפוגעים בי, זה בסדר להפגע, כשהבעל שלי פוגע בך, אז את צריכה להתעלות על עצמך ולהבין שלא מדובר בך באופן אישי, אלא ביצירה שלך, או במילים יותר אחרות, צביעות….

  אהבתי

 7. אז הנה שוב אנחנו רואים, שיש כאלה הסבורים ,שבשם האמנות אפשר לאמר ,לצייר ,לכתוב ,לאייר ,וואט אבר ,הכל …אבל רק לאמנים .כשזה הפוך זה מבייש את המדינה ….מתבייש בעם …מנשקי מזוזות וכדומה …
  אני לא מתכוון אפילו לנסות להגן על מגל ,אם הדברים נכונים חובה להעיפו לכל הרוחות ,ולהענישו בהתאם ….
  אבל מנגד שיבינו גם אלה המדברים בשם חופש הביטוי דרך האמנות שאותם כללים חלים עליהם ..במקרה דנן זהו מקרה פרטי של גב'לונדון היא צריכה לדעת מה היא רוצה לעשות עם זה …לעומת זאת מי שמעסיק את המאייר " הנאור " צריך להראות לו את הדלת וחמנוע מאיתנו את הבושה שהוא נמצא בקירבנו

  אהבתי

 8. קומיקס מגעיל ותגובה מחפירה של רחלי. הרי ברור שהקומיקס הזה הוא אישי ולא על איזו דמות מומצאת ואין כאן שום דבר מצחיק. המטרה היא לזעזע ולפגוע חד וחלק. ההתייחסות שלה אליו מגוכחת. היא מנסה לתרץ את זה שזו אמנות וגם אם נפגעים ממנה היא לגיטימית. זה בדיוק כמו לומר שמה שינון עשה זה בסך הכל חיזור, וגם אם הוא מוקצן והיא נפגעה אז הוא עדיין לא עשה משהו לא לגיטימי. קצת אחריות לא תזיק ואני חושב שהיא מזיקה למקרה שלה בהתפתלויות שלה להגן על בעלה.

  אהבתי

 9. כמי שנתבעה על ידי אורלי אינס [עם עוד 27] על שעזה להביע את דעתה נגד התנהלותה [המשפט נגמר בנצחון ה'טובים' ] אני קוראת לך דניאלה דקל להתלונן ולא ללכת שבי אחרי התפתלויות מילוליות מביכות ונואשות. מי שבכזו קלילות יוצאת למחוזות השיימינג טוב שתדע שלשיימינג יש פיפיות. אני למשל הייתי נפגעת פי כמה יותר מקריקטורה עלובה כזו עלי ועל בני מאשר מהתלחשות על ציצי ותחת במסיבת חברים.
  אורה מורג

  אהבתי

 10. חולי נפש מי שכותב השמאל ….מה זה שייך לשמאל .
  אנשי הימין נמחק להם הנוזל של המוח …התרוקן מנוזל ..

  אהבתי

 11. אלברט ההתחסדות שלך מעוררת בחילה וההטיה הפוליטית ברורה. כן, אפשר לצחוק כמעט על הכל. אפילו בדיחות שואה קיימות, כן. אתה מעייף אותי.

  אהבתי

 12. שיימינג פיפיות!!!

  כמי שנתבעה על ידי אורלי אינס [עם עוד 27] על שהעזתי לצאת נגד התנהלותה בפרשה [המשפט נגמר בניצחון ה'טובים' ] אני רוצה לעודד אותך דניאלה דקל להגיש תלונה. אל תלכי שבי אחרי ההסברים המפותלים הנואשים של מי שלפתע חש על בשרו את שהוא עושה לרעהו. אני למשל הייתי נפגעת פי כמה מקריקטורה נלוזה עלי ועל בני מאשר מהתלחששות על ציצי ותחת במסיבת חברים.
  אורה מורג

  אהבתי

 13. תכלס – לעשות קריקטורה על גילוי עריות היא סוג של הפרעה – אולי פנטזיות לא ממומשות (מקווה) – בכל מקרה לא מדובר בטעם משובח או הומור משובח. ולא משנה אם דקל היא קריקטוריסטית טובה או לא- להפוך אותה למטרה של קריקטורה מהסוג הנמוך ההוא מעיד על יוצרה יותר מאשר כל דבר אחר.
  חבל שזה משתרבב עם הנושא שרחלי, אישתו הציפה – הדברים לא צריכים להיות קשורים זה בזה מעבר לאוירה של "הכל מותר" שמאחדת ביניהם.זה לא מקל על עובדת היותו של ינון מגל מטרידן וכוחני, התנהגות שכל כך מנסים למגר אותה בחברה שלנו וללא הצלחה. טוב שהנושא עלה, טוב שמגל יתן את הדין, חשוב שנשים תפסקנה לשתוק ושאף אחד או אחת לא יסכים לעבור בשתיקה על מצבים, אמירות, נגיעות, פגיעות העלבות וניצול מיני.ומקרה דקל הוא תמרור לכך שטוב להגיב ורצוי בצמוד לארוע עצמו…

  אהבתי

 14. מגיע לרחלי הזוועתית הזו. המטומטמת לא מכירה כלל בסיסי . אתה לא זורק אבן על בית חברך כשביתך עשוי מזכוכית.
  עכשיו יצוצו עוד דברים על הזוג הסוטה הזה. וטוב שכך

  אהבתי

 15. זוועה גועל נפש בנאדם סוטה הוא ואישתו הצדקנות
  לפי דעתי ללכת לבית מישפט ויש על מה.. זוועה

  אהבתי

 16. אם האישה אמרה שהקריקטורה מפריע לה, אז לדעתי, כדאי להמנע מפרסום התמונה גם לצורך המחשה.

  אהבתי

 17. אריאל ויסמן אתה חלאה מזוהמת, אתה גזען מכוער, שמאלן דוחה, אתה מסית, ואם אראה אותך ברחוב אני אירק עליך יא חתיכת זבל

  אהבתי

 18. אני מאמין לדניאלה לונדון דקל לכל מילה שהיא אומרת . אבל שלא הגשת תלונה במשטרה נגד השרמוטולג . הזוג הז הוא זוג שיודעים רק שרמוטולוגיה . אריאל אתה מיסכן שיש לך אישה כמו רחל השרמוטה . אולי אתה לא מספק אותה לכן היא מחפשת אצל אחרים . בודה וחרפה צריך להעיף אותכם לעזה . שניכם מיץ של זוהמה וטינופת .

  אהבתי

 19. בסופו של דבר התרגלנו לראות כל יום בחדשות הטרדה כזאת או אחרת (ולא נפתח כאן את עניין תלונות השווא).
  אנחנו דוהרים לאחת משתי האופציות
  או שהטרדה ואונס יחשבו כדבר לגיטימי (בקצב הזה הרגש לא יחזיק מעמד הרבה זמן)
  או שנהפוך לחברה עם גברים מסורסים.

  אהבתי

 20. וואווו וואוו אני בשוק טוטאל שוק!!!
  שום פארודיה ושום כלום!!האנשים האלה חולניים ברמות שאין לזה סקאלה בכלל,ינון מגל זה קשקוש לעומתם,הילד שלה מוצץ לעצמו והיא שוכבת עם התינוק שלה???בחיאת ראבק גברת לונדון דקל אם את קוראת את זה אני חושב שאת צריכה לעשות בדק בית יסודי מאוד אם אלה הם החברים שלך!!
  אני אמן,אני מוזיקאי,ומה שאריאל צייר פה לא קשור לשום אמנות זה פשוט גרוטסקי ברמה של פח אשפה,שיהיה לכם בהצלחה

  אהבתי

 21. איך אדם נורמלי עושה כזה ציור ואיך אתם כנורמלים מעלים את זה בפירסום נוסף זה נורא ואיום אני אפילו לא העזתי לעיין בזה . גועל נפש ומי ששומר על נפשו לא יסתכל על זה בכלל. אריאל אתה חולה נפש רוץ אבל רוץ לטיפול נפשי עם אישתך .. זבל של בן אדם

  אהבתי

 22. הרי ברור שרוטנר ובעלה הם מסוג האנשים שרגילים לשפה בוטה ותמונות עירום. זה לא שבאמת היא הוטרדה. להיפך זה החמיא לה. היא תל אביבית שמאלנית אני מניחה.. אבל אם אפשר להרוויח פרסום ולהפיל את הימין אז שווה לפרסם פוסט כזה .

  אהבתי

 23. פני הדור כפני הכלב. תראו תראו איזו רמה מוצגת בשירשור. שתי נשים ובעל שהאות ז' היא המוטו שלו-מתכסחות לקול מיצהלות המציצנים.

  אהבתי

  1. לאור תגובתיו הרבות בנושאים שונים, ניתן לקבוע שאין מדובר במעידה חד פעמית! אלא אדם רדוד וחשוך עם התנהגות וחשיבה מפלצתית! זעוות האנושות!

   אהבתי

 24. אני אוהב פרודיות, גם סאטירות, אפילו שהן קיצוניות או קצת מתחת לחגורה, על כל אדם באשר הוא.

  האינסטינקט הראשוני שלי היה לכתוב : "אריאל וויסמן אתה בנאדם סוטה עם מח חולני. "

  אבל חשבתי על זה לרגע, ואולי טוב שאתה מביע את היצר החולני הזה באמצעות קומיקס חולני, מאשר שתוציא אותו על איזה ילד\ה חסר\ת אונים.

  אהבתי

 25. שני סוטי מין פרובוקטיביים בעלי פה ג׳ורה ויד שכותבת ומציירת ברמת ביבים מתלוננים על כך שיינון מגל אמר לרוטן ( כן כך נקרה לה) שהוא מתחרמן ממנה…. הפוסל במומו הדפוק והבוטה פוסל,

  אהבתי

 26. לא ברור למה התקשורת מעלימה מהציבור את המידע הרלוונטי לפרשת מגל,
  בעניין הזוג המתועב הזה.
  הציבור לא רואה את כל התמונה

  אהבתי

 27. גב' רוטנר , בעלך לא סטיריקן , בעלך הוא סתם מניאק ואת שירמה לה דוס , מי שמפרסם כזה דבר על אמא שמוצצת לילד שלה בן השלו הוא מניאק מזדיין והתגובות המתחסדות שלך לא משנות את העובדה ששניכם זוג סוטה , הצלחתם לירט את ינון מגל בפיגוע התאבדות שבו גם אתם תעפו לעזעזל

  אהבתי

 28. חחח דניאלה לונדון דקל היקרה, חווית לרגע קט את הרוע שאת זורעת במרחב הציבורי כאשר את מנצלת את כוחך בתקשורת ועושה לינץ' לאחרות באמת על לא עוול בכפן? אני בטוחה שלא למדת מזה כלום. עוד פעם פעמיים שלוש ואולי משהו יחדור למוחך. ועד אז אני מקווה שיהיו עוד פעם פעמיים שלוש.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s