סערה בפוליטיקה: האם ינון מגל הוא מטריד מינית סדרתי? כי כך לפחות חושבת עיתונאית שעבדה איתו


״כל הזמן שעבדנו יחד הייתי חרמן עלייך. מסתכל עלייך וחושב על ה… שלך. וגם הייתי מדבר עם אחרים על זה הרבה, כמה שהם מחרמנים אותי״ • הפוסט שמסעיר את הרשת – רחלי רוטנר, כתבת ועורכת בוואלה בפוסט חריף על הטרדות לכאורה של חבר הכנסת ויו״ר סיעת הבית היהודי ינון מגל, כלפיה וכלפי בנות אחרות במערכת.

  

רחלי רוטנר
האמת, מאוד חיבבתי את ינון.

הוא בנאדם כיפי, אין מה לעשות. חברותי, חייכני, מפרגן, עם חוש הומור עצמי שזה דבר שאני תמיד מעריכה. כשחברים שלי ירדו עליו אני תמיד הגנתי עליו – לא רק כי הוא היה הבוס שלי אלא כי באמת חשבתי שהוא אחלה בחור ולא מגיע לו הזלזול הזה שהרגיש לי כמו אוטומטיות שמאלנית עיוורת למישהו שלא מספיק התיישב להם בתבנית.

הוא אפילו הצטלם בזמנו לסרטון הצעת הנישואים שלי לאריאל (בתפקיד מגיש החדשות שמדווח על ההצעה המהממת שלי), וכשהוא הכריז על מעבר לפוליטיקה – קיבלתי ממנו תגובה ראשונה ומבודחת לפייסבוק שלי. בקיצור, שמייח.

 עכשיו, אתם מכירים אותי, אני לא בחורה שנבהלת בקלות או מתרגשת מחוסר טקט של אנשים, אלוהים יודע שגם הטקט שלי לא משהו. לכן כשפה ושם ינון היה אומר לי משהו כמו "את צריכה להתלבש יותר סקסי לתכניות שלך, שתיראי יותר כמו ספרנית מסרט פורנו" זה לא ממש הפריע לי. נו, זה ינון השובב שלנו! תמיד חושב איך להפוך דברים לסקסיים באתר! איזה מצ'וגע!

ובכל זאת, כשהוא התיישב צמוד אליי בספה בזמן מסיבת הפרידה שלו, לכבוד עזיבתו את וואלה לפוליטיקה, לא ראיתי את זה בא. "תגידי", לחש לי, "גם את הרגשת את המתח בינינו כל הזמן הזה שעבדנו יחד?" 

"מתח? לא". כאמור, בעיקר התבדחנו פה ושם, בקושי היו לנו שיחות אמיתיות.

"מוזר, אני תמיד הרגשתי מין מתח מיני כזה בינינו, לא שמת לב?".

וול, זה נראה כמו כיוון שיחה מוזר מאוד בשביל מישהו נשוי שמדבר עם מישהי נשואה שרק לפני שנתיים שיתפה אותו בהפקת סרטון הצעת-נישואים לאהובה הנצחי, אבל הי, זה ינון השובב שלנו וכולי! אז נשארתי קולית וקלילה: "חה חה ינון באמת הרגשת מתח כזה? לא היה לי מושג טיהי איזה משוגע אתה".
"האמת היא שעכשיו אני יכול להגיד לך את זה, כי אני כבר לא הבוס שלך", המשיך הטיהי לשורר, "אבל כל הזמן שעבדנו יחד הייתי חרמן עלייך. מסתכל עלייך וחושב על הציצי שלך והתחת שלך. וגם הייתי מדבר עם אחרים על זה הרבה, על הציצי והתחת שלך, כמה שהם מחרמנים אותי".
מה שמעצבן בסיטואציה כזאת זה המעורפלות שלה. פעם הטריד אותי מישהו ברחוב והעפתי לו בוקס לפרצוף, וזה היה קל ומתבקש. אבל קשה נורא לקפוץ ממצב של פמיליאריות למצב של כעס. בנאדם שעד אתמול צחקת על חוסר הטקט החינני שלו, קשה להזדעזע כשזה הופך פתאום לאגרוף בבטן – כי הנימה היא אותה נימה, החיוך הוא אותו חיוך, לכי תעשי תוך שנייה סוויץ' למצב של סכנה. אז חייכתי כמו מפגרת "אמממ אוקיי חה חה", אבל כל כך נגעלתי. ממנו, מזה שבערב האחרון שלנו כקולגות למקצוע בחר להשאיר אותי בידיעה שאני "ציצי" ו"תחת". 
ינון חייך למראה המבוכה שלי ואמר שזה מה שהוא אוהב בי, שאני באה מרקע של אולפנא ואני נורא תמימה ולא מבחינה בדברים כאלה בלה בלה בלה קשקושי נזירות חרמניות 3, ואחר כך קם לנאום בפני כל המוזמנים על בית יהודי ועל ערכים ועל משפחה. אני נשארתי עוד קצת על הספה עם פרצוף של WHAAA מעורב ב"חה חה צחוקים איתו". ותראו, אני לא פלמינגו שברירי ואני מספרת מלא בדיחות גסות עם חברים ואומרת בצחוק דברים די בוטים. אבל השיחה הזאת לא בכלל לא הרגישה כמו שיחת "בצחוק". היא הייתה באווירה רצינית לגמרי, אווירה של וידוי – לא יודעת אם וידוי רק לשם וידוי או וידוי שנועד לבדוק את הקרקע למימוש עתידי אפשרי – אבל בהחלט לא בדיחה. 
חזרתי הביתה, ובמשך כמה ימים התלבטתי אם לספר על זה לאריאל, לא רציתי לחמם אותו סתם וגם לא ממש הרגשתי טראומתית במיוחד, אלא פשוט נעלבת, ועם זה אני יכולה להתמודד גם לבד. אבל בסוף סיפרתי לאריאל, וחוויתי שוב את העלבון – הפעם דרכו. כי הבנתי שינון לא רק העליב מישהי, אלא גם אולי ניסה (או לא ניסה אבל כן אמר לעצמו "מי יודע לאן זה יוביל") לפגוע בזוגיות שלי. באהבה שלי.
אז ניתקתי קשר עם ינון ועזבתי את הנושא, כי לא ממש התחשק לי לעשות מזה עניין. ברוך השם הוא כבר לא בעיה שלי עכשיו אלא של בנט אז לא צריך לשבור את הראש. אבל לאחרונה גיליתי על עוד כמה מקרי "חוסר טקט" שלו כלפי בנות אחרות – ביניהם גם על מקרה שכלל נגיעות פיזיות לא רצויות, והבנתי שזה לא היה מקרה חד פעמי. שככה הוא מתנהל כי הוא חושב שזה סבבה ושהוא סתם שובב חמוד והבנות יסלחו לו תמיד כי בויז וויל בי בויז. ושאולי אני אישית לא הרגשתי כאן כמו קורבן או חטפתי טראומה כי פחות מזיז לי דברים כאלה, אבל יש אחרות שזה באמת פגע בהן, אז אולי כדאי בכל זאת לספר על החווייה המבאסת הקטנה שלי איתו, ותקחו את זה עם עצמכם לאן שאתם רוצים. 
ושיהיה ברור – אין לי כלום נגד "הבית היהודי", אני עצמי דתייה והמשפחה שלי מצביעה מפד"ל ו"בית יהודי" שנים ואתם גם יודעים שאני לא פנאטית של מחנות פוליטיים וכבר הבעתי דעות לכאן ולכאן. אז אל תחפשו פה שום אינטרס נסתר. אני מספרת את זה פשוט כדי שתכירו עוד קצת את הבנאדם שמייצג למעננו בכנסת את ערכי היהדות. ואם אתם חושבים שזה בכלל לא ביג דיל ואפילו לגיטימי, נו אז בכלל אין בעיה – רק תרמתי לכם עוד סיפור מאצ'ואיסטי שמפאר את ינון ומוכיח לכם שהוא מגניב, אז כולם מרוויחים! 
ובכן יש מצב שבזמן הקרוב יצוצו פתאום כל מיני לכלוכים עליי ממקורות מסתוריים אז תיהנו ):

***

תגובתו של ינון מגל:

  
תגובת בעלה של רוטנר להתנצלות של מגל:

  

מודעות פרסומת

11 מחשבות על “סערה בפוליטיקה: האם ינון מגל הוא מטריד מינית סדרתי? כי כך לפחות חושבת עיתונאית שעבדה איתו

 1. שלמה המלך שהיו לו לא פחות מ 1000 נשים, אמר לעת זיקנתו ובחוכמתו: "…..ומוֹצֶא אֲנִי מַר מִמָּוֶת, אֶת הָאִשָּׁה אֲשֶׁר הִיא מְצוֹדִים"… עוד אז הייתה האישה ל"מלכודת דבש". רבים וטובים נופלים ברשת היצר הרע הזה. אז ינון מגל אמר לה אז והיום זה נשמע נורא. לא שזה בסדר ערכית, רצוי לא היה לומר מילים כאלו, אבל – רבונו של עולם, אם יחפרו אצל כל אדם ימצאו שהוא: מתעטש, עושה את צרכיו בשירותים, מחטט באף, ועוד 1000 פעולות שהן פעולות שצנעת הפרט יפה להן ושנראות טבעיות אבל אם מוציאים אותן מהקונטקסט אפשר ודאי לעשות מכך מטעמי….. מה גם ש"המוטרדת" נזכרה לפרסם זאת ברבים בשיימינג ובטיימינג שאין לו מחילה, ואנשים כאלה יורשים גיהינום ברמה הכי נמוכה וגם לא יוצאים מישם לעולם. הלוא מה הייתה מטרת השיימינג אם לא לפגוע בזוגיות של האיש ובקריירה שלו?!….זה רק אנשי השמאל שמזהה שיש בימין "כוכב עולה", והם יעשו הכל שיהיה "כוכב יורד" – תתביישו לכם !!!

  אהבתי

 2. כל זונה שמכבלת כסף משמולאנים ידועים בשביל להפיל את האנשים הטובים בכנסת לא לאמין לכלבה המגעילה הזו אם היא האיתה כל כך אמינה למה עכשוו למה לא שזה נאמר ….לא אמינה

  אהבתי

 3. וואו… נראה לי שזה בא מכיוון מפתיע!!!
  יכול להיות שהוא מחזר בוטה, ישיר ואפילו אולי דוחה?!… אבל מה הקשר בין זה לבין הטרדה?… לא ממש מובן.
  אז אם רצית לומר שאת סלב וח"כ רצה להתחיל איתך, סבבה, הבנו, קיבלנו, הכל בסדר.
  אם החלטת ללכת על הראש של אותו ח"כ, כדאי מאוד מאוד שיהיה לך על מה להתבסס ובאמת!!!
  הציבור ישפוט לכאן ולכאן, מי לשבט ומי לחסד, מי יאמין לך ומי יאמין לו…
  אבל מערכת המשפט תהפוך לפני ולפנים את כל מה שהיה ו/או גם לא היה…

  אהבתי

 4. עוד זונה שלא הצליחה ללכוד אותו,
  שלמו לה על העלילה, חחח
  מי שלם לך נוני? אני לא מאמינה שינון העיף עליך מבט בכלל אל תחמיאי לעצמך

  אהבתי

 5. תשובת בעלה מבהיר מי היא ומה היא…איפה היית כל הזמן…מי משלם לך לנסות לחסל איש פוליטי מהימין…איפה את אשה חוצפנית והזוייה בדברים שאמר נחום ברנע בשידור לאיילה חסון…איפה היית כשחיים רמון ביצע את זממו……את אשה קטנה-טיפשה—–

  אהבתי

 6. זאת המדינה שזה ימני הורגים אותו במיוחד התקשורת השמאלנית הפעם תורו של ינון כי הוא משפיל את התקשורת כול יום ברור שימצאו משהו שאמר בשמאל יש הרבה חרמנים גנבים דוגמת חיים רמון שעשה מעשים חמורים ועלה לתפקיד בעזרת אולמרט המושחת לסגן ראש ממשלה שמאלנים אשכנזים צודקים אנחנו בידיים שלכם שחקו גלגלו תזרקו אותנו המדינה שלכם הממשלה ימנית לא קובעת כלום השמאל הוא בעל הבית הפעם זה ינון רק בגלל זה אנחנו לא מתרוממים אתם מחפשים אותנו בציציות ולא נדבר מה עשיתם לביבי ושרה במשך שנים שמאל רע

  אהבתי

 7. זה שאנשי הבית היהודי הם חשוכים זה מספיק גרוע, מסתבר שהם גם צבועים.
  ינון מגל עבר על איסור "לא תחמוד" שהוא מרכזי ביהדות.
  המפלגה של מגל מונעת ממני להתחתן עם ערביה או לנסוע באוטובוסים בשבת כי מבחינתה ערכי היהדות גוברים על זכויות הפרט שלי.
  אז עכשיו פתאום הם נזכרים לאמץ את הערכים החילוניים שלי (בצורה מסולפת כמובן) ולהגיד שזה עניין פרטי? אין גבול לצביעות שלכם?

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל פלוס

אתה מגיב באמצעות חשבון Google+ שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

w

מתחבר ל-%s