חזן מסתבך? סיעת המחנה הציוני מחרימה את אורן חזן, חברי הסיעה לא יחתמו על הצע״ח שלו 


המחנה הציוני: ״לא נחתום על הצעות חוק של ח"כ אורן חזן״ • התנועה לאיכות השלטון: חזן הוא בושה לליכוד ובושה למדינה. צריך להעיף אותו״! 

חבר הכנסת אורן חזן (הליכוד) לעג אתמול לנכותה של חברת הכנסת קארין אלהרר (יש עתיד), וצעק לעברה: "את צריכה שעיסאווי יעזור לך?".

  

אורן חזן רגיל להיות במוקד העניינים התקשורתיים, אך הפעם זה בקטע רע, קטע רע מאוד שהוא הביא על עצמו. עיתונאים ופוליטיקאים מכל הפלגים והזרמים מגנים היום בחריפות רבה את מעשהו מאתמול בו הוא צחק על הח״כית קארין אלהרר הסובלת מנכות.

כעת נראה שההתנגדות לחזן עוברת ממילים למעשים, סיעת המחנה הציוני הודיעה בשעה האחרונה כי בעקבות התנהגותו של ח"כ אורן חזן, חברי הכנסת של סיעת המחנה הציוני לא יחתמו יותר על הצעות חוק שח"כ חזן ייזום, ובנוסף, לא יתקזזו איתו.

יו"ר האופוזיציה והמחנה הציוני, ח"כ יצחק הרצוג כתב היום בחשבון הטוויטר שלו: "הבושה האמיתית היא שיו"ר הליכוד וראש הממשלה, כרגיל, עושה אפס מאמץ להסיר את הכתם. ראש הממשלה שוב בורח ומגלה פחדנות לטפל בסוגיה מוסרית ועקרונית".

***
עוד גוף רשמי שיוצא בקמפיין נרחב נגד חזן הוא ״התנועה לאיכות השלטון״:

״יש דברים שלא צריך לכבס במילים יפות– את אורן חזן צריך להעיף ממליאת הכנסת״!

״פעם אחר פעם הפארסה הזאת חוזרת– מן מוקיון שכזה יושב בכנסת ומנתץ לרסיסים את כבוד המשכן, הוא משתלח בבוטות, הוא משתולל והוא לא מפסיק. לאחר שפורסמו עליו התחקירים שמטילים עליו כתם מוסרי כבד, הוא לא התבייש לאיים על יו"ר הכנסת, הוא לא עצר לשנייה לחשוב לפני שתקף בבוטות את חברי הועדה הציבורית לבחינת שכר הח"כים, גם לשר הבטחון של ישראל אין לו טיפת כבוד ועכשיו על הכוונת שלו חברת הכנסת קארין אלהרר, פעמיים השבוע הוא לועג על נכותה ויו"ר הכנסת אפילו לא חושב להרחיק אותו מהמליאה. מספיק עם הבושה וחרפה הזאת.

שתיקת הכבשים של ראשי הליכוד נמשכת ומפלגת השלטון מתבזה. כעת מוטלת החובה על ראש הממשלה ויו"ר הכנסת – לשים סוף לבדיחה הזאת על חשבון הציבור ולהרחיק את אורן חזן מהמליאה ומוועדות הכנסת״.

  
מה דעתכם? כתבו לנו ואולי תגובתכם תתפרסם! 

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s