ח״כ פריג׳ תוקף את חזן: ״כמה אטימות, טיפשות ורוע בבן אדם אחד עלוב״?


עיסאוי פריג׳ לא נשאר חייב למעלליו של אורן חזן: ״כמה אטימות, טיפשות ורוע יכולות למצוא להן מקום אצל אדם עלוב אחד, ח"כ אורן חזן״.

 

חזן ופריג׳
 
במהלך ההצבעות על תקציב המדינה אתמול בלילה, התרחשה סערה בכנסת סביב ״ההצבעה הכפולה״ של חה״כ עיסאווי פריג׳. ח"כ אורן חזן האשים את עיסאווי פריג'שהצביע פעמיים במהלך ההצבעות על תקציב המדינה שנערכו. חזן הסתמך על סרטון שצולם ע"י הכתב החרדי יוסי בן עטר, הכתב הפוליטי של רדיו גלי ישראל, ובו נראה פריג' לוחץ על הכפתור שליד מושבה של ח"כ קארין אלהרר.

חזן העלה את הנושא במליאה וגרם למהומה רבתי במליאה ולהפסקת ההצבעות למספר דקות. הוא אף צייץ בטוויטר: "יולי, פעם שניה שאני חושף בפניך הצבעה כפולה בכנסת הנוכחית! מה בכוונתך לעשות הפעם??" 

לאחר שהתברר כי לא הייתה כאן הצבעה כפולה, אלא שבשל נכותה של אלהרר ביקשה האחרונה מפריג׳ שיצביע עבורה, התנצלו הח״כים יחד עם ראש הממשלה בפני קארין אלהרר. אלא שלפריג׳ ההתנצלות הזאת לא הספיקה:

״לוקח זמן לעכל אירועים דוגמת אלו שהתרחשו בלילה במליאת הכנסת״ פותח פריג׳. ״להבין כמה אטימות, טיפשות ורוע יכולות למצוא להן מקום אצל אדם עלוב אחד, ח"כ אורן חזן. אדם שכל יום נוסף שהוא מכהן כחבר כנסת מדרדר עוד יותר את מעמדו ואת כבודו של בית המחוקקים. אתמול שבר ח"כ חזן שיא חדש של אטימות וטיפשות כשהחליט לצעוק בקולי קולות כנגד העובדה שסייעתי לח"כ קארין אלהרר להצביע״. 

"זו ההזדמנות שלך להחזיר לליכוד את הכבוד ולתקן את העוול שנעשה לי כח"כ", אומר אבא יחיאל לבן אורן בסרטון "הסנדק" לפני הפריימריס, נראה שבלהיטותו "לתקן את העוול", משיל חזן מהליכוד את שארית הכבוד שנותר לו. טוב עשו ראש הממשלה, יו"ר הכנסת ורבים אחרים שהגיעו להתנצל בפני ח"כ אלהרר, אבל ההתנצלות האמיתית צריכה להיות במעשים, בהתנערות מח"כ חזן על שלל מעשיו ובושותיו ובהוצאתו משורות הליכוד.

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s