ח״כ איתן כבל תוקף בחריפות את השר אריה דרעי


הערב הודיע אריה מכלוף דרעי בפגוש את העיתונות שבכוונתו להתפטר מתפקיד שר הכלכלה, דבר שגורם להעברת הסמכויות בנושא הפעלת סעיף 52 לחוק ההגבלים העסקיים בנושא הגז לראש הממשלה – אם לא יושג הרוב הדרוש להעברת הסמכויות השבוע בכנסת.

 

כבל. צילום: פייסבוק
 

חבר הכנסת איתן כבל כותב לאריה דרעי>>>

אריה מכלוף דרעי, 

החלטת להיות השותף הבכיר למעשה נכלולי ושקוף שכזה, והרי מעבר לעובדה שצדקתי בכל מילה שאמרתי עליך בעבר בעניין, הרי עתה אצטרך לבקש סליחה מכל מי שאמר לי, מביתך ומחוצה לו כי האריה נשאר אריה, ורק השיטות השתנו. אדגיש בפניך שכמעט תמיד עמדתי מול "המלעיזים" ואמרתי חזור ואמור, שדרעי של היום השתנה והוא עתה אריה מכלוף דרעי נציגם של השכבות החלשות ולא עושה דברם של ראש הממשלה ושל הטייקונים.
עדיף כבר היה להתעמת מול אלי ישי שתפיסותיו בעיניי הן רחמנא לצלן, אבל לפחות אמת דיבר, וידעתי תמיד מה ניתן לצפות ממנו. אם אתה חושב שתרגיל של העברת הסמכויות, השקוף כל כך, מנקה אותך משותפות למעשה, אז טעות בידך. עדיף שתחתום, מאשר הזאב יתכסה בעור של כבש ויחשוב שהצליח להערים עלינו. 
אדוני השר, הסמכויות הן שלך, והעברתן לראש הממשלה אינן מנקות אותך כלל וכלל אלא הופכות אותך לשותף בכיר, נכלולי ונקלה.
אלוקים בשמים עדי שאני נושא תפילה לבורא עולם שתחזור מכוונתך הלא-ראויה, יחד עם זאת, דע לך, שאם אכן אתה מתכוון להיות שותף למעשה זה, אזי אינך ראוי לדעתי לשאת בשום תפקיד ציבורי, כי אולי שילמת פיזית את חובך לחברה, אך בנפשך לא השתנית.
(קרדיט צילום: רויטרס)

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s