סגן שר הפנים שוב בהתבטאות חריפה כנגד חנין זועבי


סגן שר הפנים, ירון מזוז, תומך בפניית ראש הממשלה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לחקור את ח"כ חנין זועבי באשמת הסתה:  "כל יום שבו זועבי מסתובבת חופשי, הוא יום ניצחון לטרור".

 
סגן שר הפנים, ירון מזוז, שכבר מצא את עצמו בעין הסערה לא אחת בעקבות דברים נוקבים שאמר בעבר, עושה רושם כי הוא אינו חת מפני איש וכי הוא ממשיך בהתבטאויותיו החריפות נגד הח״כים הערביים. הפעם הוא יוצא (שוב) נגד אמירה של חברת הכנסת חנין זועבי שלאחרונה התבטאה קשות נגד ישראל, ואיימה להנצחת את הלהבות, את הדברים אמרה זועבי במסגרת ריאיון לביטאון הרשמי של החמאס:
״על מאות אלפי מתפללים לעלות לאל-אקצא כדי לעמוד מול מזימה ישראלית להתרת דמם של תושבי מזרח ירושלים. כיום יש פעילות של יחידים בלבד ונחוצה תמיכה עממית. אם יימשכו פיגועי היחידים ללא תמיכה עממית הם ידעכו תוך כמה ימים, ולכן יציאת אלפים מבני העם תהפוך את האירועים הללו לאינתיפאדה אמיתית״.

לדברי סגן השר מזוז: "פרצופה האמיתי של זועבי נחשף, אני הראשון שאמר שיש לשלול את האזרחות של טרוריסטים כדוגמת חנין זועבי ובאסל גטאס, התרעתי על כך לפני שלושה חודשים, הם צריכים להשיב את תעודות הזהות שלהם. אני תומך בפניית ראש הממשלה ליועץ המשפטי לממשלה בדרישה לחקור את ח"כ חנין זועבי באשמת הסתה״.

עוד הוסיף מזוז כי ״במשכן הכנסת יושבים גורמי טרור. לא יתכן שחברי כנסת יתמכו בפגיעה באזרחים ישראלים, יבצעו הסתה פרועה כנגד מדינת ישראל וכנגד שלטון החוק". לסיום אמר מזוז כי "כל יום שבו זועבי מסתובבת חופשי, הוא יום ניצחון לטרור".

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s