יאיר לפיד: ״באנו הנה כדי לתבוע את כבודו של הקדוש ברוך הוא״


לפיד בכניסה לעצרת. (צילום: מתוך הפייסבוק של ״יש עתיד״)

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, השתתף הערב בעצרת מחאה ותפילה שנערכה בגוש עציון על רקע רצח התינוק עלי דוואבשה בסוף השבוע .
לפיד הוזמן לקחת חלק בעצרת על ידי תושבים מהאזור שארגנו את האירוע וביקשו להביע את מחאתם נגד הרצח ולהתפלל יחד לרפואת הפצועים בני משפחת דוואבשה.
במהלך העצרת אמר לפיד: "כולנו עומדים כאן היום. באנו הנה כדי לתבוע את כבודו של הקדוש ברוך הוא. כי אין אלוהים, לא ערבי, לא יהודי ולא נוצרי שמאשר לרצוח תינוקות, לא את מוחמד אבו חדיר, לא את שלהבת פס, לא את עלי דאוובשה ולא את ילדי משפחת פוגל, אין אלוהים כזה״.

״המלחמה הישראלית הגדולה״ המשיך לפיד בנאומו ״היא לא בין ימין לשמאל, המלחמה הישראלית הגדולה היא בין השפויים לבין השוליים המטורפים ואנחנו ננצח במלחמה הזאת בזכות היכולת שלנו להתאחד ולהיעמד מול הרוע. זהו הרוע הסופי, לשרוף תינוק זהו הרוע הסופי, ואנחנו לא נשתוק מולו ואנחנו לא ניתן לזה לעבור. אנחנו פונים ואומרים מהמקום הזה, מגוש עציון, זה לא האלוהים שלנו – אלוהים לא יכול לאשר רצח של תינוקות".

מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “יאיר לפיד: ״באנו הנה כדי לתבוע את כבודו של הקדוש ברוך הוא״

  1. מר לפיד , אתה יכול לזכור את אבו חדיר ואת דוואשה ובאות נשימה את שלהבת פז ואת בני משפחת חטואל… זהו? ומה ווידוי ההריגה בבנות חטואל ושחיטת שלושת הנערים ובני משפ' גביש והאמת אפשר להמשיך מכאן ועד ספטמבר ולא לסיים – באמת אתה משווה? אצלינו לא שמעתי גוף אחד שיעודד את המקרה הזה והדומה לו ומה עוד שטרם אנו יודעים שזה לא ריב חמולות ושאר אפשרויות על "כבוד המפשחה" – דבר יומיומי כמו רק התינוק לפני שבוע שנזרק לבור ע"י אימו… וכל עם ישראל חיפש אחריו – שכחנו? – אז מה קרה פה? השתגענו? ומה קרה אחרי שריפת המסגד בזנגרייה כשראש הממשלה והנשיא והרבנים הראשיים גינו והלכו להתנצל ומה לא? – ובסוף מסתבר שכבר הועמדו לדין בקול דממה דקה בדואים מהכפר שהיו מסוכסכים בריב חמולות ולא התנצל רוה"מ ולא הנשיא פרס ולא הרבנים שאחד מהם בדרך לכלא… העיקר כולם כולם חגגו על "תג המחיר" ומי שילם? לא ברור לי ומישהו צריך להבהיר לי מה קורה כאן ומ בדיוק מתכוונת התקשורת המוליכה באפה את את קברניטי המדינה לפשלות החוזרות ונישנות.
    טרם יבש הדם מהנער מלוד שנרצח על שפת הבריכה אחרי שהרוצח (לא נתעב) וידא שהוא יהודי והנשיא שאל את אימו למה הוא הולך בלי נשק?… וגם אני הולך בלי נשק – מה זה אומר? טרם היספקנו לקנח את דימעותינו על הנער המקסים מלאכי רוזנפלד ואתה מר לפיד בוכה על מי שאיננו יודעים? השתגענו או שמא רק אני ?

    אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s