הורוביץ על גולשים שמצטלמים עם ׳מוות למחבלים׳: ״קמפיין דוחה, תאוות דם״


חה״כ לשעבר ניצן הורוביץ (מרצ) יוצא במתקפה חמורה כנגד קמפיין עונש מוות למחבלים אותו מוביל חה״כ שרון גל.: ״קמפיין דוחה. זו תאוות דם״ • ״את ההרג נשאיר למלאך המוות. אנחנו נתמקד בחיים״ • מסכימים? 

 
״קמפיין דוחה מציף את הרשת. אנשים מצטלמים עם שלטים לעונש מוות. כאילו שאין מספיק דם ומוות בעולם. היום הממשלה תדון בהצעת החוק הזו. אין לה שום קשר עם מאבק בטרור. קריאות ״מוות, מוות״ הן פופוליזם עלוב שמותיר כתם קשה, זו תאוות דם. הוצאה להורג, רצח בחסות החוק, היא אחת העוולות הקשות של החברה האנושית. אין בלבי חיבה או רחמים לרוצח. לכן אני לא רוצה להפוך לכזה.

אין בעיני שום טעם בשאלה אם זה עונש מרתיע. ואם הוא מרתיע (והוא לא, אגב), אז מה? זה אומר שהוא צודק? ואם נמצא שלהרוג משפחה שלמה זה מרתיע – אז נעשה חוק להמתת משפחות של עבריינים?
אל מול רצח והרג צריך להציב דרך אחרת. מוסרית וראויה. צריך לבטל את עונש המוות כליל. אדם דתי יגיד שלגזור מוות זה בידי שמיים, לא בידי אדם. אין יותר מיתות בית דין. ואני חושב שזה לגמרי בידי אדם, והאדם צריך לבחור: אם להיות אדם או לאבד צלם אנוש. ביטול עונש המוות הוא המגמה בארה״ב עכשיו, וגם כאן חברתי זהבה גלאון הגישה הצעת חוק כזו. טוב שעשתה זאת.
גם הסנהדרין לא הרגו

ולכל מי שמדברים בלי סוף על ״מדינה יהודית״ וכל מה שהם עושים הוא כאילו בשם היהדות ולמען היהודים, כדאי שילמדו טוב את הגמרא על הסנהדרין שהיתה רשאית לגזור מוות, אבל כמעט לא עשתה זאת. ״רבי טרפון ורבי עקיבא אומרים: אילו היינו בסנהדרין לא נהרג אדם מעולם”. וכך אכן היה.

קראתי מחקר שהיהודים היו הראשונים בעולם שביטלו את עונש המוות. חשתי גאווה. כבר ארבעים שנה לפני חורבן הבית השני, הסנהדרין סירבה לדון בדיני נפשות, ומאז בטלו בעצם עונשי המוות בישראל. זו המורשת שלנו. ועכשיו, כאן, זה מה שאנחנו עושים?

את ההרג נשאיר למלאך המוות. אנחנו נתמקד בחיים״.

מודעות פרסומת

19 מחשבות על “הורוביץ על גולשים שמצטלמים עם ׳מוות למחבלים׳: ״קמפיין דוחה, תאוות דם״

 1. עד לאן הצביעות השמאלנאצית תגיע – מבחינתו מוות למחבלים רוצחים זאת תאוות דם – אבל לדעתו רצח בדם קר של יהודי זאת ל א תאוות דם , אה???? הורוביץ – אתה פשוט נבל – אם חלילה היו הורגים מישהו ממשפחתך היית שותק? אם כן – אז אתה יותר גרוע ממה שחשבתי. אתה פשוט… אין , חבל על העצבים שלי בגללך. אתה וגלאון – שניכם צמד חמד – אלוקים ברא אתכם והשטן איחד ביניכם. אתה לא מבין שמבחינת המחבלים אתה מתנחל כמו בני משפחת פוגל הקדושים או בנות חטואל הקדושות? אתה חושב שאם תפגוש מחבל ברחוב הוא יחוס עליך כי אתה בצד שלו לכאורה? אתה לא מבין שהמחבלים הארורים שונאים את כ ו ל נ ו? או שאתה מעדיף לעצום את העיניים , העיקר לא לראות את המציאות? אתה פשוט אדם קטן. מה נראה לך? שהיטלר למשל ריחם על יהודים שהיו בצד שלו? ממש לא – אפילו חלק משומרי הראש שלו הרג רק כי כמה מהם היו בעלי שורשים יהודיים – אז אם חשבת שהמחבלים המקוללים יאהבו אותך כי אתה מרחם עליהם – יש לך טעות ענקית. נניח שתראה מחבל ומתנחל ברחוב – ברור שהמחבל ירצה להרוג אותך והמתנחל ינסה להציל אותך – ולא להיפך. אין – אז מתי תבין עד כמה אתה עיוור וחירש? אתה חושב שאם תתקרב לשונאים שלנו – הם יאהבו אותך יותר? איך שאני לא אנסח את זה – כנראה שאתה לא מבין שזה לא שאתה טועה – אתה פשוט מרמה את עצמך והיחיד שלו אתה מצליח לשקר – זה רק אתה. הבנת את המסר – או שאני צריכה להמשיך? מקווה מאוד שקראת את זה – לא שאני מאמינה שזה עזר…

  אהבתי

 2. א ת ה עוד מדבר על מלאך המוות? יא בוגד , יא חצוף , מה , לדעתך שני הבני זונות שרצחו יהודים הם ל א מלאכי חבלה , מלאכי מוות? אתה כזה צבוע – מוכן שיהודים יישחטו בדם קר ואומר שעלינו להתמקד בחיים. לא מצטערת שניבלתי ככה את הדף ושירדתי לרמתך הסופר – נמוכה. נו – עוד אחד שמרחם על הנרצחים ולא על הרוצחים , על המחבלים ולא על קרבנותיהם. הורוביץ , אם חלילה היו שוחטים בדם קר קרוב שלך אז היית עובר על זה בשקט? אני לא מבינה איך אתה כזה חסר רגשות – נראה שהטרגדיה שאירעה ממש לא ציערה אותך. למה השמאלנים הקיצונים האלה כאלה אדישים כשיהודים נטבחים?

  אהבתי

 3. נראה לי שצריך לשנות את השיר של קטנטנות ולהקדיש אותו להורוביץ:" ניצן….. שכל קטן…. מה יהיה מחר? זרע פורענות – זה נס – ניצן חסר תקנה – זה קנה המידה הרקוב שלך , ניצן – אין לך נשמה". טוב , אה? ברור שהמסר הובן והופנם.

  אהבתי

 4. שיילך יתחבק עם המשפחות של המחבלים – נבל – שיצטרף לחמאס – רק שלא ישכח להסתיר מהם שהוא יהודי – כי אם הם יידעו שהוא יהודי – הם יהרגו אותו בלי להתחשב שהוא יותר גרוע מהם.

  אהבתי

 5. ליצן קורוביץ – לך תתחבק עם צאצאי הנאצים – אתה חלאה , טינופת , נבלה , זבל – ותאמין לי שאלה עוד מחמאות בשבילך – מישהו אחר במקומך היה בודק את השורשים שלך – כי אתה בטח לא יהודי – בטח אבותיך היו נאצים או מחבלים – ולא שזה מפתיע מישהו.

  אהבתי

 6. הנאצי הזה היה עוזר להיטלר ולנאצים לחוט יהודים – ואני בטוחה שסבא שלו היה קאפו או קלגס – לא פלא שהנכד הוא כזה נבל מזורגג – שייחנק עם הנאציות שלו – אמן.

  אהבתי

 7. אמא שלו הייתה zונה שעבדה בבורדל של מחבלים או נאצים – אבא שלו היה נאצי או מחבל – ולכן הוא יצא ככה – הרי כשנחשות מטילות ביצים – זה לגמרי ברור שיבקעו מהן נחשים – והמבין יבין.

  אהבתי

 8. מאחלת לך לאבד את כל משפחתך לעולמי עולמים – ונראה מה אז תגיד – טפו עליך ועל שכמותך – אילו היית חי בזמן השואה היית עוזר לנאצים לשחוט יהודים – נכון??????????? לך תתאבד כבר. תעשה טובה.

  אהבתי

 9. כשזה יקרה סוף סוף למשפחה המקוללת והנאצית שלך – אז באמת לא נעשה כלום לרוצחים – ברור? לך תמות!!!!!!!!!

  אהבתי

 10. ה ל ו ו א י שהבן זונה הזה יקרא את התגובה שלי עכשיו: חורוביץ – שישחטו את ילדיך ונכדיך – בן זונה מז……………… לך תמות – מרחם על מחבלים????????????? כוס אמא שלך הזונה – תישרף אמן – זבל!!!!!!!!!!!!!

  אהבתי

 11. הלוואי שהורוביץ ההומו החרא יקרא את מה שאני כותבת עכשיו: מוות לשמאלנאצים חארות אוהבי מחבלים כמותו – טפו עליו – וכוס האמא הזונה שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s