הסערה הבאה? שרת התרבות מירי רגב מודיעה על תמיכתה בעונש מוות למחבלים


רגב בהודעה שצפויה לעורר סערה: ״לאפשר עונש מוות במקרים חריגים״ • על שפחת מנגיסטו: ״ליבי עם משפחות האזרחים השבויים בידי ארגון הטרור האכזר חמאס״

  

על אף שתמכה בעבר בשחרור שליט תמורת שחרור מחבלים רבים, מודיעה שרת התרבות מירי רגב כי בכוונתה לתמוך בחוק עונש מוות למחבלים אותו יוזם חה״כ שרון גל. דבריה, הצפויים לעורר סערה בכלי התקשורת, פורסמו בשעה האחרונה בדף הפייסבוק שלה.
״מחבלים וטרוריסטים דינם להרקב בכלא ובמקרים קיצוניים ראוי שיחרץ דינם בעונש מוות״, פותחת רגב את דבריה.

רגב מתנצלת: ״זה לא סוד שתמכתי בשיחרור מחבלים למען החייל החטוף גלעד שלי״, אך מבהירה: ״יחד עם זאת אמרתי כי מרגע חזרתו של גלעד שליט לישראל, המדיניות צריכה להיות ברורה – אין לשחרר מחבלים, הם צריכים להרקב בכלא ובמקרים קיצוניים ראוי שיחרץ דינם בעונש מוות״.

״ארגוני הטרור צריכים להבין כי הלחץ שהם מנסים להפעיל על ישראל, באמצעות חטיפת חיילים ואזרחים, לא יעזור להם לשיחרור מחבלים״ מסבירה רגב את החלטתה .

על מנגיסטו: ״תעשה כל מה שניתן״

״ליבי עם משפחות האזרחים השבויים בידי ארגון הטרור האכזר חמאס. אני מאמינה שמדינת ישראל תעשה את כל מה שניתן כדי להביא לשיחרורם.

מחר תעלה בוועדת שרים לעינייני חקיקה הצעת חוק, עונש מוות למחבלים. בישראל כבר קיים חוק ״עונש מוות״ שדורש הסכמה, פה אחד של שלושה שופטים.

אני חושבת שישראל כמו רוב המדינות המערביות צריכה לתקן את החוק ולאפשר רוב של שני שופטים מתוך הרכב של שלושה ובכך לאפשר עונש מוות במקרים חריגים״.

מודעות פרסומת

מחשבה אחת על “הסערה הבאה? שרת התרבות מירי רגב מודיעה על תמיכתה בעונש מוות למחבלים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s