שר החינוך נפתלי בנט: ״להפסיק את הציד על יאיר לוטן, זהו לינץ׳ תקשורתי מכוון״!  


בנט ולוטן (עיבוד: ציוצים של פוליטיקאים)

לאחר הדברים הקשים שנאמרו בתקשורת כנגד נציג רה״מ ליאור לוטן, יוצא שר החינוך נפתלי בנט להגנתו: ״להפסיק את הציד על לוטן, זהו לינץ׳ תקשורתי מכוון״! • ״ליאור טעה והתנצל – וזה קורה. אבל בחייכם, אתם יודעים כמה פעמים טעיתי״?!  

דבריו של ליאור לוטן, נציגו של ראש הממשלה לענייני חטופים למשפחה שבנם, אברה מנגיסטו הנמצא בידי חמאס, לפיהם אין למשפחה לתקוף את הממשלה כדי שנתניהו לא יתרגז, עוררו סערה תקשורתית שלדברי בנט היא ממש לינץ׳ תקשורתי שמכוון למישהו מאוד מאוד מסויים: 

״האופנה החדשה שנהיתה במדינת ישראל שבה עוברים מאדם אחד לשני ומשסים בו את הזאבים התקשורתיים – חייבת להיפסק. בן אדם – יש לו מאזן של דברים טובים ורעים, מוצלחים ופחות מוצלחים שעשה בחייו״.

בנט מציין כי עברו של לוטן מפואר דיו מכדי לתקוף אותה בצורה כזאת: ״במאזן של ליאור לוטן קשה להתחרות. ליאור לוטן הוא גיבור ישראל, עטור צל"ש בפעולה בה נפצע קשה על מנת לנסות לשחרר שבוי צה״ל מידי מחבלים״.

״הוא שירת ביחידה והשתתף בפעולות לשחרור נחשון וקסמן וחטיפת דיראני ורבות אחרות.הוא מלווה מאז נפילתו של עמנואל מורנו ז"ל את המשפחה במסירות אין קץ. ברגישות, באהבה ובטוב-לב. וכך גם עם משפחות נוספות. הוא הקדיש את חייו למען בטחון ישראל–למעננו״.

״להפסיק את הציד״ אומר בנט, ״כולנו טועים. כל הזמן. ליאור טעה והתנצל – וזה קורה. כוונתו היתה טובה: לצמצם חשיפה תקשורתית אשר מעלה מייד את מחיר דרישות החמאס. הלינץ' הציבורי הוא לא טעות. הוא מכוון, והוא חייב להיפסק כאן ועכשיו״.

בפוסט נוסף שרשם בתור תגובה לפוסט הנ״ל הוסיף בנט: ״בחייכם, אתם יודעים כמה פעמים טעיתי?! אבל כמו ליאור, אני מנסה לעשות טוב למען עם ישראל. כמה פעמים אתם טעיתם מתקנים. ממשיכים הלאה״…

 

״גם אני טעיתי״. התגובה שפירסם בנט

   

מודעות פרסומת

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s