זהבה גלאון: ״אסור להרוג מנקמה, גם כשמדובר במחבל מתועב שבמתועבים״


יו״ר מפלגת מרצ, חברת הכנסת זהבה גלאון, הגישה היום הצעת חוק לביטול עונש המוות בשיפוט הצבאי ובחוק העונשין: "עונש מוות מטעמי נקמה – לא יהודי ולא דמוקרטי״. 
 

גלאון (צילום: nrg)
 

גלאון אומרת כי ״אסור למדינה לקחת את חייו של מי שכבר נתפס ואינו יכול להמשיך לסכן חיים, גם אם מדובר במחבל מתועב שבמתועבים".

היא הוסיפה: "ההצעה להטיל עונש מוות למחבלים אינה משקפת מוסר יהודי וגם לא ערכים דמוקרטים. הרג בדיעבד ומטעמי נקמה הוא פסול, זוהי נקמנות שאין בינה ובין צדק דבר, ואת תוצאותיה תיאר היטב מרטין לותר קינג, כשאמר שמדיניות של עין תחת עין הופכת את כולם לעיוורים".

כזכור, השבוע העלה חבר הכנסת שרון גל את קמפיין ״גם אני בעד מוות למחבלים״ לרשת, בינתיים נראה כי הקמפיין נחל הצלחה ועוד ועוד חברי כנסת הצטרפו לדברים של שרון ואף הפיצו את תמונתם עם המסר של הקמפיין.

התמונה שהעלה אתמול חה״כ שרון גל
מודעות פרסומת

17 מחשבות על “זהבה גלאון: ״אסור להרוג מנקמה, גם כשמדובר במחבל מתועב שבמתועבים״

 1. ביום שחייה או חיי יקיריה יקופדו, ע"י מחבל רוצח מתועב שבמתועבים, אנו מבטיחים לזהבה, שלא נדרוש, את הוצאותו להורג כנקמה.

  אהבתי

 2. זהבה גלאון – את יותר גרועה מחנין זועבי – אפילו ממך לא ציפיתי לכזה חוסר סולידריות. גלאון – אני מרחמת על הילדים שלך שיש להם אימא כמוך – רק שהם לא ייצאו מנוולים ומושחתים כמוך. מנוולת , זבלונית , מי את בכלל? אם זה היה הפוך – ישר היית אומרת שאת כ ן רוצה נקמה. הלוואי שיום אחד תיענשי על כל מעשייך הרעים או לפחות תתחרטי עליהם. את מירשעת. גלאון – אולי תסבירי לי איך בתוך אישה יפה כל כך כמוך יש נשמה כל כך מכוערת? א ת עוד כותבת על יהדות ודמוקרטיה? את בכלל יודעת מ ה זאת יהדות? את רעה , רעה , רעה. לא מצטערת על שירדתי לרמתך הנחותה – את אילצת אותי לעשות את זה. למה את מרחמת על המחבלים המנוולים? אם הייתי שמאלנית – הייתי מתביישת בך, בכל אופן אני מתביישת בך – את יודעת למה? כי את בושה למין הנשי. את אולי יפה ופיקחית – אבל גם חסרת לב ונשמה. את גורמת לי לרצות להקיא ממך. ה ל ו ו א י שאת קוראת את זה – אולי ככה תביני כמה המין האנושי בכלל – והמין הנשי בפרט – ממש לא מרוויחים בגללך. את פשוט איומה. את יודעת במה את טובה? בלהיות רעה. מה הרווחת בזה שטענת כזה טיעון חתרני ויומרני? מה הרווחת בזה שריחמת על הרוצחים המקוללים? למה את כל כך עיוורת ולא מבינה שיום אחד זה עלול לקרות [ חלילה… ] גם למשפחתך? גם א ז תטעני אותו דבר? אם כן – אז את מקרה אבוד. איך את מרחמת על הרוצחים במקום על הנרצחים , על המחבלים במקום על קרבנותיהם? את יודעת מה – כתבתי למעלה שהלוואי שתיענשי -אבל נראה שאין צורך כי כבר ק י ב ל ת את העונש שלך – אין עונש יותר קשה מלהיות אישה כה שנואה וכה מלאת שנאה בעצמה. כמובן שלא אאחל שיהיה לך יום טוב – אבל גם לא ההפך כי אני לא סדיסטית כמוך. מקווה מאוד שאם לא הבנת היטב את מה שכתבתי – לפחות לקחת את זה לתשומת לבך.

  אהבתי

 3. זהבה גלאון – את מכתימה את המוניטין הנשי – ואת עוד קוראת לעצמך פמיניסטית? בושה וחרפה. איך יכול להיות שטבח ברברי של חמישה יהודים קדושים וטהורים לא מצער אותך בכלל? איך??? אבל אם זה היה הפוך – ישר היית דורשת שיוציאו את הרוצחים להורג , נכון? את יודעת מה? את גורמת לי להתבייש בך – אני מתביישת בזה שאני שייכת למין הנשי – בגללך. אילו הייתי גבר – אז בגללך הייתי שונא נשים.

  אהבתי

 4. אה , כן – לא גמרתי עוד לכתוב את התגובות שלי: אם תשאלו אותי , כל אלה שמרחמים על מחבלים – זה מסיבה פשוטה: כי הם היו רוצים לפעול כמו המחבלים ושאיזה שמאלני יכתוב לי עכשיו שאני טועה. ה ל ו ו א י שהייתי טועה. אין לשמאלנאצים האלה לב – יהודים נשחטו בדם קר – ומישהו קם ומחה על זה?לא – ההפך – כל השמאלנאצים שבממשלה ריחמו רק על המחבלים הרוצחים. הורוביץ' וגלאון – אולי יש לכם שכל, אבל מצפון , צדק ורחמים – אלה בדיוק שלושת הדברים ש א י ן לכם. שני אלה קיבלו מתנות מהבורא – ומנצלים אותם לרעה: הם חכמים – אבל חכמים להרע , יש בהם מידת הרחמים – אבל המידה הזו מופנית אך ורק כלפי מחבלים , הם יכולים לעזור – אבל בוחרים לעזור לרוצחים בדם קר. פשוט אין מילים. למה כל האדישות והעוינות הזאת? גלאון והורוביץ' , אשאל אתכם שאלות שמבחינתכם בטח יהיו שאלות רטוריות: גם את הנאצים לא הייתם רוצים להרוג? גם לציידי הנאצים הייתם קוראים נקמנים וצמאי דם? גם בתלייה של אייכמן הייתם מתערבים? גם על היטלר הייתם מרחמים? אם התשובות יהיו חיביות זה כבר לא יפתיע אותי – הדבר היחידי שמפתיע אותי אצל שני אלה זה שהם עוד לא התאסלמו , אבל כבר ע ד י ף שיתאסלמו – לפחות ככה ניפטר מהם כמו שנפטרנו מטלי פחימה אחרי שהתאסלמה וכבר לא שמענו ממנה.

  אהבתי

 5. הנה חידה: מה ההבדל בין זהבה גלאון לחנין זועבי? התשובה – חוץ מהמראה החיצוני אין שום הבדל: שתיהן איומות ומעצבנות. האמת , אם הן היו עושות תחרות מי מבין שתיהן יותר אנטישמית – בטח היה תיקו. זהבה גלאון היא ההוכחה לכך שצדק מי שאמר כי רק גזען חושב שרק גוי יכול להיות אנטישמי.

  אהבתי

 6. אה , כן – עוד לא כתבתי את המילה האחרונה , כלומר את המשפט האחרון: גלאון והורוביץ , אתם בושה למין האנושי. נו – אחר כך שואלים איך אומות העולם שתקו על השואה – איך מצפים ש ג ו י י ם יגיבו כשאנשים שקוראים לעצמם יהודים לא מסוגלים להגיב אלא רק להבליג על דברים כה מחרידים ומזעזעים?

  אהבתי

  1. אופס – אילו הלן קלר הייתה עדיין חיה והייתה פה בארץ – היא בטח הייתה נעלבת ונפגעת מההשוואה – הרי ההשוואה אמורה הייתה להעליב לא אותה אלא את זאבה גירעון – ובכל אופן – תודו שבאמת האישה הזאת היא עיוורת וחירשת.

   אהבתי

 7. היא וחברותיה השמאלנאציות האוטו אנטישמיות לא שוות יריקה אפילו – הן ממש לא יותר טובות מנשות היטלר: זבל של נשים שרק מכתימות את המין והמוניטין הנשיים – לפחות שיעברו ניתוח לשינוי מין – הן כבר מספיק הוציאו שם רע לנו הנשים – והן עוד קוראות לעצמן פמיניסטיות – איזו בדיחה אירונית.

  אהבתי

 8. למה יש נשים שחייבות כל הזמן לבזות את המין הנשי – למה????????????? גלאון הנאצית הזנותית – נמאס כבר מהצביעות שלה – ומה שאירוני זה שהיא קוראת לעצמה פמיניסטית – בעוד שהיא רק מזיקה לנו הנשים ומכתימה אותנו – שתיחנק – היא פמיניסטית כמו שנשות היטלר היו פמיניסטיות – באמת.

  אהבתי

 9. הנאצית השטנית האנטישמית והמקוללת הזאת טענה בחוצפתה הרבה ש" למחבלים יש קדושת חיים – וליהודים אין זכות לחיים" – טפו – פרחה מסריחה – מאחלת לה לחוות רק אסונות – רק שם רע היא מוציאה לנו הנשים – והיא עוד קוראת לעצמה פמיניסטית – שיר האירוניה והצביעות והחוצפה – שתלך לעזה תרתי משמע – נשבר כבר ממנה.

  אהבתי

 10. זבלה חלאון: זונת צמרת מקוללת וחלאתית ששוכבת עם מחבלים שמשלמים לה לפי שעה – טפו עליה – יימח שמה ושם זכרה – שיישחקו עצמותיה בקבר אמן – פלא שהיא מתנגדת לעונש מוות? נראה מה היא תגיד השרמוטה הזאת כשישחטו פעם אחת את בני משפחתה הזדונית – ותאמינו לי שאני לא מתחרטת על התגובה הבוטה והחריפה הזאת – היא ודומיה כבר לגמרי עלו לי על העצבים – שימותו היום לפני מחר אינשאללה – אמן ואמן.

  אהבתי

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת גוגל

אתה מגיב באמצעות חשבון Google שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s